Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha ahogy megláto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ahogy meglátom az egyik (ex) tanárom a suliban arra gondolok és azt akarom hogy jöjjön oda szorítsa meg a nyakam, aztán fordítson meg és keményen d*gjon meg?

Figyelt kérdés

Vagy valami ehhez hasonló mindig

Mielőtt valaki leírná hogy kamu, annak mondanám hogy a lányok sem fából vannak.


2019. szept. 4. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fantáziálhatsz róla, viszont nem kéne köztetek semminek sem történnie. Az egyetemi házirenddel nem vagyok tisztában, de általánosban és középiskolában kirúgják a tanárt, aki viszonyt kezd egy diákjával. Akkor is, ha a diák elmúlt már 14, vagy akár 18 is.
2019. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Ezt nem a homo kategóriába kellett volna kiraknod?
2019. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utsó, ha te erre asszociálsz lehet neked kéne ott lenni :D
2019. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne csinálj semmit.
2019. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmit se csinálj,majd ha 2 év múlva is igy gondolod hajrá
2019. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmit, klasszik szexuális fantázia, mindenkinél van, ha akarsz, udvarolj a csávónak, de emiatt nem kell máshogy viselkedned
2019. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kezeltesd magad. Nem hiszem, hogy normális ha valaki arra vágyik, hogy a tanára fojtogassa majd megdugja :(
2019. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es is leírta, ha középiskolás vagy akkor ez a fantázia csak fantázia marad a bankettig (de ott sem biztos hogy bármi történni fog közted és a tanárod között). Ha egyetem, főiskola az már más - ott tolerálják a tanár/diák viszonyt, csak nem szokták nagydobra verni.

Egyébként azért vágysz rá, mert ún. szubmisszív hajlamaid vannak, szeretnéd ha egy férfi határozottan dominálna feletted - a tanárod ez esetben a tekintélyt, a függőséget jeleníti meg.

2019. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tanár lennék és egy kiscsaj ezt gondolja rólam akkor nagyon szeretném ha elmondaná akkor is ha nem lehetne megtenni. Nagy veszteségnek gondolnám ha ez előttem titokban maradna.

35F

2019. szept. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vedd el ami kell:)
2019. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!