Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakit felizgat a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit felizgat a gondolat hogy önszopást csináljon magának?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez beteges kérdés, de én még nagyon régen megtudtam csinálni és tényleg jól esett, de élvezésig nem csináltam Már sajnos nem megy pedig sportoló vagyok és jó a fizikumom. Aggódtam azmiat hogy talán ez homoszexuális probléma, és abba is hagytam ezmiatt. Pár napja megint úgy érzem hogy csinálnám.

#Önszopi
2019. szept. 4. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem anno eléggé fájt tőle a fejem meg a nyakam, de 3-4 centit be tudtam kapni a farkamból. Saját szájba élvezni a pozitúra miatt soha nem olyan kellemes mint ha más szopna. (Amúgy igen, meleg vagyok. :P)
2019. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Legközelebb homo vagy bi kategóriába írjátok ki ne a heteroba.
2019. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Face 01

Még egyszer leírom a véleményem a dologról :)

Én kizárólagosan heteró vagyok, ha tudnám sem csinálnám ezt a hülyeséget, mert nekem is furcsának tűnik. De a homokosság nem itt kezdődik. Ennyi erővel te is meleg vagy mert kiversz egy farkat (a sajátodat)? Szerintem ha a saját testedről van szó nem értelmezhető ez a heteró/homokos dolog. De ez csak így a saját véleményem.

2019. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
F/\szt szopni a nők szoktak, nem a férfiak, szerintem egyértelmű, nem? De!
2019. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Azt mondtam homokos/biszex. Azért kiverni egészen más mint bekapni 🤔
2019. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Engem nagyon izgatna. De mivel csak 15 cm se más se én nem szopom...szóval nem aktuális...
2019. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat de még nem csináltam
2019. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem érem el pedig csinálnám 😀
2019. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
feküdj hanyat es a lábad a fejed mögé emeld es ha eléred az jo,pont be lehet kapni,,jo érzés magadat szo-pni..én bele is élvezek mindig
2019. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tegnap este sikerült picit elérnem a makkommal a nyelvem hegyével
2019. szept. 6. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!