Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakit felizgat a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit felizgat a gondolat hogy önszopást csináljon magának?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez beteges kérdés, de én még nagyon régen megtudtam csinálni és tényleg jól esett, de élvezésig nem csináltam Már sajnos nem megy pedig sportoló vagyok és jó a fizikumom. Aggódtam azmiat hogy talán ez homoszexuális probléma, és abba is hagytam ezmiatt. Pár napja megint úgy érzem hogy csinálnám.

#Önszopi
2019. szept. 4. 17:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Másét én sem szeretném szopni meg arra sem vágyok hogy engem más. Nekem is kB 16cm és 19 éve nagyon jól ment. Annyira belejöttem hogy szinte már a saját számat dugtam. Aztán most megint szeretném de csak nagy nehezen a makkomat értem el a nyelvem hegyével. Igez még pár napja ez sem ment
2019. szept. 6. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!