Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha szinte csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha szinte csak az ilyen típusú férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Kopasz,tetovált,nagydarab (nem kell kigyúrt legyen,csak férfias legyen,az se baj ha pocak). Ha kicsi szakáll vagy borosta is van akkor teljesen végem.

De miért erre bukom? Annyi normális pasi van,más külsővel,de esélyt se adok nekik,mert szexuálisan nem mozgatnak meg.

Mi lehet az oka?

Hogyan tudok ezen dolgozni,hogy ne csak az ilyen külsejű férfiak izgassanak?



2019. szept. 4. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is kopasz és tetovált vagyok, bár annyira nem vagyok nagydarab és borostásm is ritkán van :)))
2019. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11 es

Hány éves vagy ha nem titok?

2019. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Tetoválásom nincsen. A többi rendben.


Budapesti férfi

2019. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd...
2019. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Itt van aki azt írja,hogy Ők a tucatférfiak. Szerintem meg nem,az ecsethajú,divatmajmokból több van.

Bár közben meg a privátok szerint, hirtelen mindenki így néz ki,és még normális is,és még az ágyban is bomba.... (Hahaha)

2019. szept. 5. 21:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó hogy létezel! Így a kopasz nagydarab tetkós pasiknak nem kell dagadt vagy szikár tetkós fiús nőket feleségül venni mert vannak hozzád hasonló lehetőségeik is. :D
2019. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!