Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódom különösen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom különösen a ronda/gonosz karakterekhez/férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Valahogy szexinek találom az AZ c filmből pennywiset,az öngyilkos osztagból Jokert,marilyn mansont stb. Ez milyen perverzió? Nem vagyok már tinilány de ezekben vmiért látok valamit
2019. márc. 17. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagyok és gonosz. Ismerkedünk?
2019. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés dominancia, mivel egy gonosz karakter bármire képes, és ez izgatja a fantáziádat.
2019. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
penis size?
2019. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még a bohóc az Az-ból oke. Mondjuk kiváncsi vagyok ugyan a régi Az bohócára is buksz e. Marilyn Manson? Nemár rá mindenki bukik aki ismeri. Az öngyilkos osztagból a Joker? Ő meg inkabb egy mesefigura. Egyébként szintén rockzenész, és mesésen szép arca van.

Ha az igazán gonoszakra buknál akkor ott a két régi Joker, ott van Freddy, Hellraiser, és még sorolhatnám. Sztem nem a gonoszág vagy a rondaság vonz hanem a különlegesség. De ez csak egy vélemény.

2019. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy változott -e ez a dolog benned azóta ?
febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!