Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy dolog ami nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy dolog ami nagyon mozgatja a fnatáziám és szívesen kipróbálnám, de arra vagyok kíváncsi vagyok hogy lehet hogy ez a dolog nem lesz olyan kellemes élesben amit nagyon sokszor elképzeltem hogy milyen jó lenne?

Figyelt kérdés
mélyebben nem szeretnék belemenni mert ez az átlag embereknek meglehetősen undorító dolog, amit én nagyon sokszor elképzeltem, hogy milyen kellemes lenne

#asssd
2019. szept. 6. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2019. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
bocsánat ha egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést de remélem érthető :)
2019. szept. 6. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A lenyeg nelkul nem ertheto.
2019. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kiírsz ilyet, amire senki nem tud válaszolni?! Nincs értelme a kérdésnek.
2019. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

csináld

senki se tudja mit akarsz csak csináld

2019. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi???
2019. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas akkor csináld - különben egész életedben feszíteni fog, ott fog motoszkálni a tudatod alatt és nem engedi hogy teljes legyen a szexuális élményed. Minél később próbálod ki annál jobban fogsz rá vágyni - de ha kipróbálod akkor lehet rájössz nem is olyan jó.
2019. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Mire gondolsz mert a kérdésedből nem derül ki semmi
2019. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Így, látatlanban nehéz róla nyilatkozni... miről lenne szó?
2019. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan névtelen oldal, hogy ha kérdezel, akkor még az értékelési arányod sem látszik, konkrétan a többmillió ember közül bárki kiírhatja a kérdést, fogalmunk sincs az illetőről és semmiből sem lehet kiindulni. Ezek után, gratulálok, hogy ezt sikerült kiírni.
2019. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!