Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy dolog ami nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy dolog ami nagyon mozgatja a fnatáziám és szívesen kipróbálnám, de arra vagyok kíváncsi vagyok hogy lehet hogy ez a dolog nem lesz olyan kellemes élesben amit nagyon sokszor elképzeltem hogy milyen jó lenne?

Figyelt kérdés
mélyebben nem szeretnék belemenni mert ez az átlag embereknek meglehetősen undorító dolog, amit én nagyon sokszor elképzeltem, hogy milyen kellemes lenne

#asssd
2019. szept. 6. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezt így nehéz megmondani. Esetleg körül írhatnád ezt a dolgot, úgy jobban tudnánk segíteni.

Vagy írd meg nekem privátban.

24/N

2019. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkpr mi értelme volt kiirnod a kérdésd, ha nem fejted ki bővebben h mire gondoltál?
2019. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A szokásos lábfétis téma, azon belül talán a t×nrúgás?

Szerintem amit az ember 1* kipróbál, akkor már tuti nem lesz izgató számára utána.

2019. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Ja, ráadásul ezt a lábfétises hangulatkeltést sosem értettem. Szerintem mindenkiben van legalább annyira, hogy ha egyszer nagyon szeret valakit, akkor kezével-lábával együtt imádni fogja.

2019. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van egy fantaziad es felsz, hogy a valosagban megsem jonne be, ha jol ertem.

Igen, van ilyen. Engem izgatott, hogy vibri legyen a puncimban es anal dugjon a pasim. Hat, nem volt jo. 😃

2019. szept. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!