Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyanok akik úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik úgy hordanak erényövet hogy egyáltalán nem izgatja őket a dolog? Milyen dolog ki lehet bírni? Fogadtunk a barátnőmmel hogy egy hónapig kibírom-e.

Figyelt kérdés

Tudni kell rólunk h minden hülyeségben fogadunk, volt már pár ennél kínosabb fogadásom is, nem is beszélve arról, ha épp veszítek..

Szóval fel se merül h visszacsináljam v ilyesmi, csak azért mégis, most rádöbbentem, h basszus, egy hónapig rajtam lesz ez az izé. Sose érdekelt a szado-mazo, sokáig azt hittem ez az erényöv valami vicc. Aztán egy szex shopban láttunk kiállítva és hát innen jött a fogadás ötlete...


Persze azért utánanéztünk kicsit. Szóval az egész úgy nézne ki, hogy egy hónapig a barátnőmnél van a kulcs. Nyilván kinyitja ha fürdeni kell de ez majd ugye elválik, h milyen gyakran kell, gondolom naponta. Viszont az már h szex céljából milyen gyakran kerülne le, az már csak tőle függ. Azt ígéri nem fog nagyon megszivatni de nála azért ezt nem lehet tudni. Ha bármikor elegem van belőle, visszaadja a kulcsot, de azzal el is vesztettem a fogadást.

Szóval. Szerintetek egyáltalán ki lehet bírni úgy h még sose volt rajtam. Másrészt mire figyeljek/figyeljünk közben? Illetve milyen típust ajánlatok olyannak akit egyáltalán nem izgat a fájdalom. Szóval minél kényelmesebbet.


2019. szept. 5. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Mi van ha veszítesz? Kíváncsi vagyok. Ha írsz lankadt méretet adok tippet övre.
2019. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Akkor is melletted lesz a barátnőd amikor toalettre kell menned, hogy levegye?

A szexshopokban kapható erényöveket nem arra tervezték, hogy tartósan napokig hordják, hanem rövidebb 12-48 órás viseletre, vagy arra, hogy napközben fent legyen, de estére levegyék.

Egy "kissé" alá fog fülledni, egy tonna babahintőport tehetsz alá akkor is ha nem veszed le legalább éjszakára. Az egy dolog hogy lesz némi "bukéja" de ezt még tetőzni fogja mindenféle hüvelygomba és egyéb fertőzés is ami miatt a tönkrevágott hüvelyflóra miatt fogékonyabb leszel.


Megjegyzem, a középkori erényöveket sem arra használták, hogy tartósan hónapokig viseljék, amíg a "lovag" hadakozik valahol, hanem arra, hogy ha utazni kellett akkor a nemi erőszakot elkerüljék vele.

2019. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezd amit írt. A barátnőjénél lesz a kulcs. Heteroszexualitás kategória. A kérdezőnek kukaca van :D
2019. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen. Fiú vagyok. Bocs ezt nem írtam. Amit néztünk az egy f * rok ketrec fémből. Persze van műanyagból is, de a neten azt írják a fém higénikusabb. De ebből is rengeteg fajta van, méretre, meg h milyen típus. Egyébként amiket #2 írt attól én is félek, hogy még így se tudom eléggé tisztán tartani vagy h h fogok benne sárgát dobni.
2019. szept. 5. 22:08
 5/20 A kérdező kommentje:

#1: nem az a lényeg h mi van ha veszítek, hanem mi van ha nyerek! akkor 1 hétig mindent megcsinál szexuális téren amire csak kérem. ebbe beletartozik az is h kipróbáljuk az anál szexet meg egy két dolgot amit már régóta ki akartam..

ha veszítek, na az szívás. az meglepetés. elég kreatív szokott lenni. amúgy általában én veszítek. ilyenek szoktak lennni, h el kell vele mennem vásárolni 1 teljes napot (hatamas kín!), vagy megtanulni 100 szót franciául (utálom a francia nyelvet) vagy 1 hónapig én mosogatok (ezt már többször beszívtam). de van h vmi égő dolgot kell csinálnom néha ráadásul az ismerőseim előtt v gázos fotót felrakni instagramra. az eddigi legcikibb amikor férfi fürdő tangában kellett mennem a strandra (bár azt végül megúsztam h 20 perc után átvehettem...).

ilyenek vannak. ő már most elkönyvelte h veszítek, és beígért elég durva dolgokat arra az 1 hétre, szóval érdekes lesz.....

2019. szept. 5. 22:40
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem gondoltad te ezt át...és az egy hónap alatt nem lesz szex? Vagy ő elmegy addig valaki máshoz mert te nyerni akarsz?
2019. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A fém ketreces verziót ajánlom!
2019. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Itt Gyakorin olvasott történetek alapján, akire rákerült egy hónapra az öv, annak onnantól továbbra is hordania kellett.

Tisztálkodáshoz nem árt egy bilincs, hogy ne nyúlj magadhoz.

2019. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ez viszonylag kényelmes fajta (már amennyire egy ilyen dolog az lehet):

[link]

2019. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
... csak a mértnél eggyel nagyobb gyűrűvel rendeld a kialakítása miatt, mert különben nagyon szorít majd
2019. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!