Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm akár 3-4 menetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm akár 3-4 menetet is simán le tol velem egymás után akkor gondolom élvezi is. Meg kérdeztem tőle hogy élvezi azt mondta igen, de az ágyban ezt nem nagyon látom rajt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ... miből gondolod hogy nem élvezi?
2019. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég csendes közben. Nem azt mondom hogy ordítani kell de, azért na néha gyorsabban veszi a levegőt ennyi. Az is zavar még hogy én csinálok mindent előjátéknál is csak fekszik pedig meg adok neki mindent ami tőlem telik. Ő csak akkor orálozik ha meg kérem, de akkor se nagy lelkesedéssel finoman szólva. Azt nem tudom hogy van e orgazmusa(honnét lehet észrevenni), de hát csak van. Fél-egy óra mindig van egy menet elő játékkal mindennel együtt.
2019. szept. 6. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt, meg ugy amúgy hany evesek vagytok? Én is ilyen voltam a baratommal egy jo ideig. Nem mertem hangokat kiadni, vagy kezdemenyezni, elégge szegyenlos voltam (vagyok) de már rájottem h nem kell visszafognom vele magam. Beszélj vele errol
2019. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mind ketten 17.Fèl éve. Már 1-2 hónapja próbálok vele beszélni, tanítani hogy hogy szeretném, de kb ugyanott tartunk. Meg kérdeztem többször is hogy ő hogy szeretné azt mondta hogy jó ahogy csinálom. Nekem viszont annyira nem élvezetes hogy mindig csak én töröm magam. Azt szeretném hogy fele-fele arányban vegyük ki a részünket ne csak feküdjön. Azt szeretném hogy szavak nélkül essünk egymásnak és hangolodjunk ossze a gumi felhúzásán kívül ne kommunikáljunk csak élvezzük.
2019. szept. 6. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már irányítgatni közben? Megkérted orálra azt értem, de mondjuk szex közben is lehet pakolgatni vagy megkérni hogy legyen így vagy úgy. Nekem is volt nehezebben oldódó barátnőm, párszor megkértem dolgokra, ebből egy idő után rájött hogyan szeretem és úgy csinálta a dolgokat. Az ő testét nehéz úgy felfedezni ha neki mindenhogy jó.. esetleg próbálgass új dolgokat és figyeld közben a reakcióját (összehúzza a lábát vagy jobban szétnyitja, mennyire szuszog/nyög, a teste mennyire feszül meg, stb ilyesmik.)
2019. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most átbeszéltünk mindent. Ki hogy szeretné, meg beszéltük hogy legyen aktívabb. Köszi szépen mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. szept. 6. 21:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Több választ nem kérek köszönöm. :D nem is kérdeztem volna amúgy ha előre tudom hogy innen nem lehet törölni a kérdést. Na mind1
2019. szept. 6. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben a korban de még ettől is feljebb csak fekszenek amit te mondasz, semmi más, ezért szeretem az idősebb nőket, ők tudják mi kell, nem csak fekszenek mint egy darab fa,ha élvezik akkor azt a tudatomra adják.

21F

2019. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott minden. A végén olyat élvezet még a fenékèn is az folyt. Szerintem csak túlságosan feszült volt. Előtte meg masziroztuk egymást :P
2019. szept. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!