Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy heterónak vélt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy heterónak vélt fiúról, aki tetszik nektek, megtudnátok hogy meleg, bosszút állnátok?

Figyelt kérdés

Hogy vezetnétek le a feszültséget, hogy kiestetek a versenyből?

Tudnátok sima barátok maradni vele, vagy inkább elvágnátok vele a kapcsolatot?



2019. szept. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. annyira tűnik értelmes gondolatnak, mintha egy homoszexuális fiú azért akarnak bosszút állni rajtam, mert nő vagyok, nem férfi, pedig nagyon bejövök neki személyiségre. xD
2019. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Bizom benne hogy nincsenek ilyen sátáni nőszemélyek.
2019. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác aki sokszor kereste a társaságom, azt hittem bejövök neki és sokat filóztam azon hogy nekem ő tetszik-e, végül arra jutottam hogy ha jó a sejtésem akkor simán megér egy próbát. Telt az idő, kezdett tetszeni egyre jobban, de szerencsére nem vagyok a könnyen szerelembe esős típus, sőt. Fél év után részegen mondta el hogy meleg és próbálkozott megszeretni engem de nem tud "javítani" magán és hogy milyen szomorú. Kicsit rosszul esett, de csak az hogy nem volt elejétől őszinte. Azóta is barátok vagyunk (másfél éve), segítettem neki összejönni a barátjával is.

Nem haragudtam, túl természetesnek vesszük hogy mindenki hetero és senki sem úgy ismerkedik hogy "Szia, Béla vagyok, 19, meleg". Meg ahogy elmondta kb abban a pillanatban el is múltak az iránta való érzelmek a részemről, mintha kikapcsolták volna egy gombbal, annyira hirtelen jött a dolog, meg alapból se volt egy kiszemeltnél több. 20/L

2019. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék bosszút. Merném feltételezni, hogy nem azért született melegnek, hogy velem kib@sszon.
2019. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom most miért állnék bosszút.?

Te a leszbikus csajt megerőszakolod mert ki esel a versenyből vagy mi.? Bosszúból mert nem lesz nála esélyed azért mert a saját neméhez vonzódik? Neked el mentek otthonról.

2019. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért állnék bosszút?

Örülnék, h ez az elején kiderűlt, és nem akkor mikor már nagyon vonzódni kezdtem volna hozzá.

2019. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!