Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » FIúk! Miért nézitek le azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIúk! Miért nézitek le azokat a lányokat, akik igenis beismerik, hogy számít a méret?

Figyelt kérdés
látom, hogy tele van az oldal erre vonatkozó kérdésekkel, de akárhányszor leírom, őszintén, hogy nekem igenis számít, lepontoznak. Nem értem mire jó ez?

2019. szept. 7. 17:33
1 2 3 4
 21/31 Á.Zoli ***** válasza:
Nagyon vigyázni kell, ki mit hogy kommenttel, mert a nem tetsző válaszok hamar lepontozódnak, még ha korrekt is az.
2019. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem nézem le. Nekem csak jól jön, ha a lányoknak ez számít. Hadd hulljon a konkurencia.
2019. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy, hogy neked mi számít.
2019. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem nézem le. Nekem is fontos a mell méret/forma.
2019. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#18 (xKakashix)

"#17 és te lennél a kivétel ezzel a válasszal? :D ezt így elég nehéz lesz elhinni"

Bizonyára neked is feltűnt, milyen sok itt a "nekem minden mindegy, én mindent elfogadok" (csak végre valahogy elmondhassam magamról, hogy lett barátnőm) látszat-jófiú, akik nem képesek feldolgozni, hogy normális embernek vannak preferenciái, belsőleg is, külsőleg is, és ez utóbbitól nem lesz automatikusan felszínes valaki. Ha erre vagy kíváncsi: nekem is megvannak a magam többé-kevésbé hétköznapi hiányosságaim, de ebbe a csoportba speciel pont nem tartozom.

Üdv.

2019. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 xKakashix ***** válasza:

#25 na ez máris egy sokkal intelligensebb válasz volt és igen nekem is feltűnt persze, sok itt a kamu ember, akik olyan dolgokról írnak véleményt, amit életükben nem tapasztaltak még... nem tudom, hogy ez miért jó nekik, ennek ez oldalnak az lenne a lényege, hogy más embereken segítsünk, jobb esetben a mi VALÓS tapasztalataink alapján, de néha olyan kommenteket látok, hogy kiugrik a szemem :D

én ha nem tudok hozzászólni egy kérdéshez, akkor egyszerűen nem írok alá semmit..

hozzáteszem én nem tartozom a látszat jófiúk közé, általában az eddigi tapasztalataimból próbálok meríteni és ez azért úgy gondolom, hogy szokott is látszódni a válaszaimon

egyébként nehéz ítélkezni valakiről egy válasz alapján, próbálok is nem előítéletes lenni, de ez sokszor nehéz, mert kegyetlen sok az idióta válasz (tisztelet azoknak akik értelmes válaszokat írnak) :D

lehet hogy ez most nem a kérdéshez illő válasz volt, de úgy gondoltam ezt most le kell írnom..


Üdv

2019. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Annyi eszed sincs hogy leírd, mekkora kell neked! Nem mindegy hogy egy elégséges minimumon ugrasztod össze itt az embereket vagy csak egy lóméretűt érzel!


"Ennek valójában a szex érzetében van jelentősége, a mellméret esztétikai dolog"

Te nagyon tévedsz! Számít hogy nem-e lankad le tőle vagy hányom el magam közben a melleidtől!

2019. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves utolsó, hogy egy frusztrált paraszt vagy :)
2019. szept. 10. 17:47
 29/31 anonim ***** válasza:
Kérdező számodra mekkora az elfogadható méret és mekkora az ideális?
2019. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
14 től elfogadható, mert mint mondtam nem ez a fő szempont, de 18-19 cm vel messze a legjobb. 21 fölött már fáj
2019. szept. 10. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!