Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » FIúk! Miért nézitek le azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIúk! Miért nézitek le azokat a lányokat, akik igenis beismerik, hogy számít a méret?

Figyelt kérdés
látom, hogy tele van az oldal erre vonatkozó kérdésekkel, de akárhányszor leírom, őszintén, hogy nekem igenis számít, lepontoznak. Nem értem mire jó ez?

2019. szept. 7. 17:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

#20 Én csak azt nem értem, hogy miért kell az olyan embereket lenézni, akinek éppen nem jó, vagy tényleg valamilyen módon nem jön neki össze egy párkapcsolat, vagy bármi más ilyen téren. Engem ez a hozzáállás zavar. Ha valaki másnak nem jön össze és ezért neadjisten búslakodik (akár csak úgy magának is), azt általában az emberek egyből lenézik. Bár elvégre az olyan, akinek része sem volt az ilyesmiben, nem voltak gondjai, az könnyen ugrál.



#25 Nekem nincs azzal semmi gondom, ha egy nő egy bizonyos méretet preferál, mint ahogy azzal sem, ha az a méret épp az enyémtől nagyobb lenne. Viszont az, hogy valaki rangon alulinak tartson azért, mert nekem épp nem jött valami össze (kapcsolatok és hasonlók terén), azt már kikérem magamnak. Ha valaki, akinek fogalma sincs arról, hogy a másik milyen helyzetben van, és ahelyett, hogy megbeszélné vele a dolgot, vagy egyszerűen megkérdezné mi a gond, egyből lenézi és okoskodni kezd.


#26 Attól még hogy valakinek nem volt valamivel tapasztalata, miért ne szólhatna hozzá? Természetesen most a normálisabb kommentekre/hozzászólásokra gondolok. Ha valaki normálisan hozzászól a témához, olyan módon, hogy tapasztalata hiányának ellenére is megérthető és normális, nincs azzal semmi gond.

2019. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!