Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnő nem akarja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnő nem akarja az anált, de szeretetből mégis felajánlja, hogy belemegy, hogy nekem jó legyen, akkor éljek a lehetőséggel, vagy sem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 12:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#6


Igazán "érdekes" gondolataid vannak az anális szexről. Honnan vetted azt, hogy aki az anális szexet akarja, az automatikusan arra vágyik, hogy őt is megdugják? Heteroszexuális embereknél teljesen normális dolog, hogy férfi a punci mellett a csaj seggét is megdugja. Még ha a felnőttfilmeket nézed, ezt akkor is a hetero kategóriában fogod találni. Itt tehát buktad az egészet.


Ez alapján a következő lehetőségek vannak


1. Irigy vagy, mert neked nincs rá lehetőséged


2. Valami vallásos hülye vagy.


3. Meleg vagy.


Ha mégis heteró vagy, akkor valami konzervatív gyökét lehetsz lehetsz. Az ilyeneknek szoktám amúgy a nőjêt szanaszét kúrni, mert azt remélem tudod, hogy több nő hosszú, kemény, perverz baxásra vágyik, ahol az anál csak egy része az élménynek.

2019. szept. 8. 14:10
 12/16 A kérdező kommentje:

Visszatérve a kérdésre:


Az említett lány azért nem akara, mert az előző pasija, egy balfax volt, és fájdalmat okozott neki (az ujjazásnál is) ezért ezek a dolgok neki negatív tapasztalattal járnak.


Egyébként izgatja a dolog, csak most még nem készült fel arra, hogy újabb próbát tegyen.


Én már akarnám, mert tökéletes, szabályos feneke van. Egy istennő a csaj. De lehet akkor várok még vele (nemrég óta járunk)

2019. szept. 8. 14:14
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Azt hittem, egy intelligens ember a kérdező. Vsz. tévedtem.
2019. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem megpróbálhatod, de természetesen nagyon finoman és óvatosan, hiszen van rá ráció, hogy élvezni fogja.

Ha pedig látod rajta, hogy nem tetszik neki, nem olyan érzést nyújtasz vele, mint amilyet szeretnél, akkor simán lehet hanyagolni.

Bizonyára nem hirtelen felindulásból javasolta, szóval egy próbát megér. Nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy te rosszat szeretnél neki ezzel.

2019. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Macnab ***** válasza:
Kinehagyd! De ésszel...hagyni fogja akkor is ha neki nem jó...ha ügyesen állsz hozzá rendszeresen megkaphatod...
2019. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"hagyni fogja akkor is ha neki nem jó..."


És ha valaki szereti a másikat, akkor simán belemegy olyanba, ami a másik félnek nem jó?

2022. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!