Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek erről a nőről a videón?

Figyelt kérdés

Szexelnétek vele?


Szeretnél a férfi helyében lenni?


https://www.youtube.com/watch?v=pFP-P6KBmxU



2019. szept. 13. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, cserélnék a pasival.
2019. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül akarnék szexelni vele...de nem rossz, amit csinál, azt szívesen kipróbálnám.
2019. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kivenhedt, tetovalt undormany.
2019. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, tetszik. Kíváncsi lennék a lábára. Talpmasszázs jobban elmenne tőle, és cserébe én is azt adnám számára. Nem lennék a férfi helyébe, csak akkor, ha a lábamat masszírozná, vagy én az övét.
2019. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van a csatornán olyan film is és valahol látszik a combja és vádlia.
2019. szept. 13. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, hogy nem kéne. Utálom ezt a fajta gigatetkós megjelenést. Utálom a tömegmajmoló olyanokat, akik mennek a tömeg után, mert hátha lemaradnak valamiről :-)

Ma már lassan az a lány lesz a különlegesen szép (nekem), akin semmi nincs.

2019. szept. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne tömegmajmoló? Ezt nem értem.

Ha farmernadrágot húzna, akkor is tömegmajmoló lenne mert sokan hordanak farmert? Nyilván úgy érzi, ez kifejezi ez egyéniségét ahogy a ruhába is a hozzánk illőt választjuk.

Hanem tetszik akkor nem tetszik, ízlésről nem lehet vitatkozni de nem gondolom hogy majmolás.


Különben én se szeretem ha valaki agyon van tetkozva de konkrétan ez a csaj szimpi.

2019. szept. 14. 08:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyon sok embernek nincs stilusa, csak megy a mininadragos csajszik utan, es ugyanolyan ruhat hord.

Ez azert gaz, mert utal arra is, hogy egyenisege sincs az illetonek.


Akinek ma van stilusa, az 1km-rol latszik, mert annyira ritka, hogy rogton szembetuno mindenki szamara.


A tetovalasokrol is egyetertek az elozo kommentelovel/kommentelokkel. Sajnos eleg gaz, hogy sokan elcsufitjak a testuket, ahelyett, hogy megbecsulnek.


En konkretan rosszul lettem a videodtol.

2019. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az egész világmérretű tetkózás egymásmajmolás, miért ?

Mert ha egy celeb(p...csa) felvesz egy rózsaszinű lakkcipőt, amit a Rodeo Driveon vett 2400 dollárért, akkor minden kiscsirke olyat akar. Persze átvitt éretelemben, de igy van. Namármost holnap után egy új FB influenszer szemüveget tetováltat magának, akkor záros határidőn belül rengetegen lesznek tetovált szemüveggel :-)

És igy tovább, na ez a tömegmajmolás :-)

Ugyanez söpör végig most a szakállas pasikkal. Nézd meg egy hülye elkezdte Hollywoodban és többen tömegesen hirdetik onnan, ma már nem látsz pl reklámban szakálmentes pasit.

És a sok Alfahim menedzsrefélék, meg mennek ezután :-)

Na ez a tömegmajmolás az én szememben.


És az a szép lány, akin nincs semmi, nincs csomozott műhaja (de undoritó, amikor beleturok szex közben a hajába és elakadnak az ujjaim :-), volt ilyen, le is lankadtam tőle, ciki nem ciki ez van, volt), nincs minden ujján másik gyűrű, nincs benne szilikon, és nem pucsit könyökbe akasztott táskás szelfin.

2019. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!