Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok értékesebbek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

A szűz lányok értékesebbek mint azok a lányok akik már el veszítették?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne,hogy a szűz lányok értékesebbek mint azok a lányok akik már el veszítették?


Én 15 évesen veszítettem el,nem bántam meg vagyis nem úgy mentem bele hogy nem álltam készen..de mindig ha valaki meg hallja hogy szűz a lány 19 évesen pl rendesen mintha többre tartanák...és ezért érzem magam rosszul...azelőtt nem gondoltam arra hogy annyira baj lenne hogy 15 évesen veszítettem el,de most hogy kb mindenki így viselkedik a "nem szüzekkel" az azért el el szomorító..

Szerintetek ciki és értékesebbek a szüzek?


Köszi a válaszokat! :)


itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=jsVrBhe6kmI



2019. szept. 13. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Egy fenét. Az szüzesség nem egy érdem csak egy állapot, ami kb. 20 éves korig foglalkoztat, hogy van-e vagy nincs. 25 évesen visszanézve nem fogod érteni, mi volt az a nagy felhajtás körülötte. Senkit nem fog érdekelni, mikor veszítetted el.
2019. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Csak a neten van így. A valóságban a szüzek vannak hátrányban (főleg a pasik).
2019. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
15 évesen? Gratulálok,nevelési anomália.
2019. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Igen ,értékesebb.

Nekem

De annál,aki 15 évesen vesztette el, csak értékesebbet találnék.

2019. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Általában inkább ragaszkodóbbak.

Nen ettől értékes egy nő...


f30

2019. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Én is 15 voltam.Sőt előtte már mast is csináltunk.Én nem féltem,jó volt nagyon.Saját magadért vagy értékes,nem a szüzességed miatt.Az semmit se számít.Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel.
2019. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Én szűz vagyok, de egyáltalán nem tartom ezt értékes dolognak. 20 éves vagyok és ezt egy gyengeségemnek tartom, hogy nincsenek tapsztalataim vagy béna vagyok, így majd nem tudok megfelelő teljesítményt nyújtani a páromnak 🤷🏻‍♀️
2019. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 érdeklődő35 ***** válasza:

1, kérdező. Nem ez az érték mérő. Mennyire szimpatikus, kedves, jó beszélgetőtárs, stb

2, 7es

Nem teljesítménypróba a szex, a párkapcsolat! Amíg így gondolaz rá, addig feltehetőleg tényleg nem leszel jó, akárhány sráccal is leszel. Ha már úgy gondolsz rá mint kötetlen, kötelezettségmdntes örömforrásra, hidd el mindketten élvezni fogjátok!

2019. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Aki középkori elveket vall (ld. a szüzességet a házasságban kell elveszíteni) az meg éljen nyugodtan a középkorban. A XXI. század emberének meg a szüzességnél fontosabb tényező, hogy szereti-e a partnerét.
2019. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Ezt sokan akarják hinni hogy pusztán attól, hogy nem volt együtt férfival, egy nő értékesebb, de a valóságban ez nem így van.

Őszinteség, megbocsátás, nagylelkűség, türelem, önzetlenség. Ezek értékek, nem a szűzhártya...

2019. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!