Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok rá kész, mit kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok rá kész, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában sok fiú megtalál és hát egyértelműen éreztetik/ mondják hogy le akarnak velem feküdni.

De én nem szeretnék egyikkel sem. (Persze nem több írja egyszerre, mindig más az “ügyeletes”)

Vonzódom hozzájuk, meg tudom, hogy igazából jó lenne, de megijeszt a gondolat. Nem tetszik. Olyan furcsa érzésem van tőle. Nem vagyok rá kesz.


És az a legrosszabb, hogy megmondom a fiú ismerőseimnek, hogy nem akarom, ne számítsanak rám, nem játszok velük, de fűznek.

Aztán 3-4 hónap múlva feladják és megharagudnak rám. Nekem meg bűntudatom lesz, hogy elutasítom őket.

Velem van a baj? Mit tudnék tenni?


2019. szept. 14. 08:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, szűz.

A fiú barátaimat még a buszon, utcán, rendezvényeken, sulis programokon stb ismertem meg.

Meg parat buliban (tőlük nem is vártam mást)

2019. szept. 17. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!