Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves fiúhoz merjek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiúhoz merjek ilyen téren közeledni?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy 15 éves fiú, aki nagyon megtetszett. Kicsit rossz érzésem van, mivel általában a 20 éves körüli fiúk felé szoktam kacsintgatni. És ez a fiú érett, már kezd elmúlni a kisfiússága üs iszonyatosan sokat gondolok arra, hogy.mi lenne, ha nyalna, ujjazna stb.. Tudom, hogy még sose látott élőben meztelen nőt, nem is csókolózott, szóval abszolút szűz. Én is szűz vagyok, nem próbáltam sok mindent, de valamiért eszméletlenül izgat a gondolat, hogy vele vagyok, pedig teljesen tapasztalatlan. Próbáljak felé közeledni?

18/L



2019. szept. 14. 11:30
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Tényleg jók a fiatal fiúk? Nincs az, hogy megcsókolod őket és gatyába élveznek?
2019. szept. 14. 12:01
 22/37 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld ki, megtudod.


Sajnos kamukérdés.

2019. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
42%
Kamu
2019. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 érdeklődő35 ***** válasza:
Ha m@r beszélgettetek akkor nem gond, ha beültök valahova. Onnantól a kérdés hogy egy normális beszélgetésből hogyan, s mennyi idő alatt fudod elvezetni a témát az intim részekig. Ha sikerül, akkor nyert ügyed van
2019. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 mantis religiosa ***** válasza:
69%
Nyugi ifjú höigy! Ha véletlenül a gatyájába is élvezne egy csóktól, 5 perc és újra harcra kész lesz! :-)
2019. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
57%

mantis felhasználónak igaza van. Lehet gyorsan elélvez, de hogy rövid időn belül újra dugni akar az biztos.

Volt aki írta hogy két szűz rossz kombó.... ne is foglalkozz ilyen gyökerekkel, pont hogy az a legjobb.

2019. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Annyi itt a kettős válasz, hogy már nem is tudom mit gondoljak. És mi az, hogy kamu? Ezt nem értem. Miért lenne az?
2019. szept. 14. 14:01
 28/37 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a 7-es válaszolóra én is úgy jöttem össze barátommal, hogy mindketten szüzek voltunk, a legcsodálatosabb érzés amikor együtt fedeztek fel mindent :)
2019. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, hát én azért kipróbáltam pár dolgot, de persze nem vagyok sokkal tapasztaltabb, mint ő:)
2019. szept. 14. 15:01
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért írják, hogy kamu mert számukra teljesen hihetetlen hogy egy 18 éves lánynak egy 15 éves kell.

Amúgy fiúkat nem nehéz felszedni, de azért 15 évesen lehet félne szexelni.

2019. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!