Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves fiúhoz merjek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiúhoz merjek ilyen téren közeledni?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy 15 éves fiú, aki nagyon megtetszett. Kicsit rossz érzésem van, mivel általában a 20 éves körüli fiúk felé szoktam kacsintgatni. És ez a fiú érett, már kezd elmúlni a kisfiússága üs iszonyatosan sokat gondolok arra, hogy.mi lenne, ha nyalna, ujjazna stb.. Tudom, hogy még sose látott élőben meztelen nőt, nem is csókolózott, szóval abszolút szűz. Én is szűz vagyok, nem próbáltam sok mindent, de valamiért eszméletlenül izgat a gondolat, hogy vele vagyok, pedig teljesen tapasztalatlan. Próbáljak felé közeledni?

18/L



2019. szept. 14. 11:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor egy "vénróka" kedves válasza :


Ne törődj semmivel. Egyszerűen fogalmazok, sorry.


1. Ha úgy alakul és melléd ül, nyúlj a farkához és csókold meg, nem fog elküldeni hidd el, nem fog hülyepi...csának hinni. Aztán fogd meg a kezét és tedd a melledre. Majd olyan igazi atomfinom módon sz...opd le. Na ez lesz az a pillanat, amikortól lehet nem tudod levakarni magadról. Ha rögtön elélvez (sanszos), akkor nem tedd ezt szóvá, hanem élvezd úgy ahogy történt. Ha kell folytasd 5 perc múlva. Hidd el, igy bevezetve őt ebbe a legszebb játékba, nagyon boldoggá tudod tenni.



2. Ezután pedig szépen finoman, esetleg máskor huzd a fejét a puncidhoz, de ami a legfontosabb, legyél ilyenkor nagyon, de nagyon babaillatú lent is :-) El fog vele játszani a maga módján, valszeg nem durván és nem hülyepasis módon lefetyelve.


3. Ha ezt igy szépen csinálod, valszeg ő is ugyanigy fog hozzádérni, és visszacsatolav neked is ez kell neeem ?

Hidd el, igy bevezetve őt ebbe a legszebb játékba, nagyon boldoggá tudod tenni.

Lehet hogy ettől, tőled igy lesz belőle x év múlva egy nyiltszivű, kedves, nem megjátszós alfahimcsavó, hanem férfi.

Sok sikert a "vénróka".

A többi pedig alakul.

2019. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Húú,ez az utolsó jól oda tette,hogy mit kell csinálni..és tetszik,vagy nem a fiúk tényleg ilyenek,hogy a konkrét szavak,TETTEK ami elér az agyáig..sajnos a célozgatásból nemértenek 100év mulva sem..szerintem is valahol férehívod,megmondod tetszik neked!és ha egyből nem is sikerül,majd napok alatt,miután leülepedig benne,meg elképzeli ő is veled a dolgokat,felfigyel rád,és rá fog kapni a dologra..MERJ KEZDEMÉNYEZNI,ÉS KONKRÉT EGYÉRTELMŰ DOLGOKKAL#!!sok szerencsét#!!35 f..ja,és ha elutasítana,később egész életében bánni fogja!!!
2019. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ja! Saját tapasztalat: tényleg nincs jobb, mint két szűzként együtt felfedezni ezt a csodás, számotokra ismeretlen világot. Ne hagyd ki!
2019. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen anno. Gyorsan elment a fiú, nem voltunk szüzek, csak ő volt 16 én 20. Mondtam neki még maradjon, mert nálunk voltunk és éjjel volt, de szégyellte magát, lelépett. Aztán hónapokra rá írt, hogy nem bír elfelejteni, és hogy van barátnője akit szeret, de állandóan rólam fantáziál. Mégsem jöttünk újra össze, mert benne maradt a félelem, hogy nem tud teljesíteni. Remélem kinőtte, sok év telt el azóta. Elvált, van egy kislánya, csitri lányokat szed össze 30 éves fejjel... A sorsotokról is dönt kicsit ez a dolog! Sok sikert.
2019. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Te jó ég utolsó válaszoló ez aztán a történet!
2019. szept. 17. 13:13
 36/37 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Az enyém viszont heppiend lett. 13 évig éltünk együtt boldogságban, házasságban, gyermekáldással. Vágj bele!
2019. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 mantis religiosa ***** válasza:
Na mi lett aztán a történet vége?
2022. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!