Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kétségbe vagyok esve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bulizni (házi) egy lánnyal és a pasijával. Igazi álomkapcsolat az övék, a lány fülig szerelmes és nem bír tíz percet se anélkül hogy szóba hozzá a pasiját. Na és a csaj nagyon berúgott, felvittük aludni az egyik vendégszobába már 11-kor, de én meg a srác se maradtunk ott hanem visszementünk a többiekhez. Kb fél óra múlva odajött a csávó és tök furcsa volt, de eldumálgattunk. Majd a semmiből mondta, hogy egy 20 ezret ha felmegyünk és a barátnője melletti szobában megdughat és mikor nemet mondtam magára rántott és lesmárolt és a szoknyám alá nyúlt úgy hogy szinte fájt ahogy izomból a bugyimnak döfte az ujját... Hazajöttem inkább.

Mi a fenét csináljak? A lány nem hinné el, alig ismerjük egymást pár hónapja és alig találkozunk szóval minek is bíznánk egymásban, bele van bolondulva a pasiba és sokkal jobb nő is mint én, féltékenységnek tűnne. :/

A srác nagyon erős gyógyszereket szed szóval nem ihat rá, én meg vezettem szóval szintén egy kortyot se ittam tehát jól emlékszem és nála se lehet piára fogni.

Mindegyikünk 18 éves


2019. szept. 14. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
:(
2019. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Egész egyszerűen zártkert ilyen szituációkat/ embereket az életedből, csak meg tudod oldani
2019. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
...zárd ki...
2019. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nagyon bűntudatom van és nem akarom hogy ilyen történjen a lánnyal, nem azt érdemli hogy szétcsalja a srác. De nem tudok ezek után a közelükben lenni, főleg hogy mindig együtt vannak, szinte félek a sráctól. De a lány meg most lett osztálytársam (a pasija másik osztályba jár) és ezért se lehet csak úgy elfelejteni.
2019. szept. 14. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit hihetetlen a sztori

De mások kapcsolatába nincs beleszólásod. A srác gyökér kerüld messzire és nyugi nem te vagy az első lány akivel megcsalta már

2019. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megírod a csajnak és kész. A többi az ő dolguk.
2019. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakoznék minden szinten az előttem szólókhoz! Tarts tőlük távol magad, így mindenkinek jobb lesz! Ne, legyen bűntudatod, hiszen te nem tettél semmit, sőt helyesen cselekedtél! Ne szólj bele, mert a lányt úgy is elvakítja a rózsaszín köd! nem a te dolgod, a kapcsolatuk megmentése. Ha nálad bepróbálkozott, megtette mással is már és meg is fogja! Maradj ki ebből és éld az életed tovább boldogan!
2019. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a csajnak, ha nem hiszi el az az ő baja, és többé ne menj velük bulizni, vadbarom a srác
2019. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Buli helyeken ez az általános, mutatják hogy mekkora a “láv„ aztán a csaj a wc-ben szopja le az idegen pasit, a pasija meg addig más csaj szájában van...
2019. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kap egy együttérző, szomorú fej lepontozást? :(
2019. szept. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!