Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig maradhat ez a állapot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat ez a állapot így? Kicsi a párom farka és nem elégít ki, nem érzek semmit pedig nem vagyok tág.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és másfél éve vagyok kapcsolatban. A pasim farka nekem nagyon kicsi. Állva kb 8-9 centi és nem túl vastag. De ennek ellenére szeretem őt. Próbálkoztunk mindennel. Más póz. Sokáig elnyúlt előjáték de valahogy sehogy se jó. Nem merem bevallani neki h már unom az egészet. A legjobb barátom egy dildó amit dugdosnom kell előtte... Nem akarom megcsalni. És tényleg szeretem őt, de ez nagyon elszomorít mert tudom h ő mindent bele ad és nem tehet róla. Már magamat hibáztatom h biztos az eddig nagyobb vagyis inkább átlagosabb farkú pasijaimmal való szexek miatt nem érzek semmit.
2019. szept. 15. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
A gyakori Dr meg fogják állapítani hogy ez szexre teljesen alkalmas méret. 9-14 cm között a legjobb.
2019. szept. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt sok helyen olvastam de ha nem érzek semmit akkor nem érzek :(
2019. szept. 15. 00:40
 3/16 Derwer ***** válasza:
89%

Az sajnos tényleg átlag alatti. Ez pech :(

Sajnos be kell mutatni neki a dildódat, mert azzal közösen talán még működhet a szex.


Ugyanakkor ezt extra nehéz lesz megemészteni a pasinak. Nagyon úgy kell előadni, hogy te szeretnél új dolgot kipróbálni stb. És ennek _egyik_ eleme a dildo.

Ha sikerül megbarátkoznia ezzel a dologgal lehet jobb a szex.


(a fentiek elméletiek, közvetett tapasztalatom sincs)


31F

2019. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Hiába olvasod.

Ekkora a legtöbb nőnek nem elég.

16-20 között kell, a legtöbbnek, nem 9-14 cm amit itt magyaráznak...

2019. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Már vagy 20-szor feltette a srác ugyanezt a kamukérdést...
2019. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Esélyes hogy az, mert privátra se válaszol, amiben egyszerű kérdések vannak.

Szóval megint megy a kisfarkú kesergés az éjszakába, mert nem érznek belőle semmit a nők..

2019. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Yep, be akarják bizonyítani maguknak a saját igazukat. S mivel itt igazi nő kb. nincs, és a sok troll pasi benyögi hogy a nőknek csak 18 centitől jó, be is jön nekik :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Ez egy az egyben ugyanaz a kérdés kb.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ezt is ő írta ki.

2019. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsésnek érzem magamat hogy 14-15 cm én azt hittem hogy ettől nincs kisebb de akkor van, eléggé le értékeltem magamat,ezek szerint nem kell.

Hozz egy döntést, mit is szeretnél?

Nézd meg hogyan lenne jó neked?

Nézd meg mi a jó és a rossz? aztán dönts.

2019. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Tippek: Hátulról úgy hogy neked össze vannak zárva a lábaid; és te irányítasz. Csikló izgatással bármelyikőtök által miközben benned van.
2019. szept. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó kis kamu, sokat gobdolkoztál rajta? :D
2019. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!