Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az, amikor te eszméletl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor te eszméletlen kanos/kancás vagy?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok másoknak milyen amikor őrülten kanosak, vagy ha lányokrol van szó akkor mennyire kancásak.


Haverommal mesélt arról hogy mekkora kangorcse van ami az évek alatt osszejott, és elgondolkodtam hogy én is megveszek már, főleg hogy nem élveztem el több hete.


Van, hogy neglatok egy jó testű lányt, és nem csak a teste, hanem az egész kisugárzása olyan vágyat kelt bennem hogy beleremegek, mintha pofán csapna a kanossag hogy dugjam már meg, mire várok.

Hasonlókra vagyok kíváncsi, hogy milyen érzés nektek, mennyire vagytok kanosak, és mi váltja ki ezt belőletek.



2018. nov. 27. 08:58
 1/6 Drazicc ***** válasza:
100%
ha bespeedezek akkor nagyon kanos szoktam lenni
2018. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Amikor sokáig nem tudunk együtt lenni a párommal pl. fáradtság vagy más teendők miatt, akkor már elég rágondolnom vagy arra, hogy ő mennyire kíván és azonnal rá akarok mászni.


N

2018. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AliceGamer ***** válasza:
78%

Általában abban az időszakban sokszor fantáziálok. Számomra szimpatikus férfiakkal képzelem el a szexet.

Vagy ha pl. meglátok egy helyes férfit elgondolkodom hogy milyen lehet csókolózni vele, milyen lenne ráülni az arcára vagy milyen lehetne orálisan kielégíteni.

2018. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
1 honapja voltam egyutt a parommal utoljara, es mar napok ota eszmeletlenul be vagyok indulva, azota nem is nyultam magamhoz, es egyszeruen egy kosza gondolat, es nedves a puncim.
2018. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát olyankor pl egy lány arról ír, hogy egy fiú arcára ülne, én meg már mocorgok :D
2018. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem tudunk együtt lenni a párommal (5-7 nap), Már mindenről "az" jut eszembe. Durva dolgokat álmodok és nappal is sokat fantáziálok.
2019. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!