Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok kinek mi a legbetegebb fantáziája?

Figyelt kérdés

Így név és arc nélkül ki meri bevállalni a legsötétebb, legbetegebb fantáziáját?


Az én fantáziám az a családon belüli sex vagy szerepjáték szerűen úgy dugni, hogy a csaj a nővérem vagy ha egy idősebb nő akkor az anyám/nevelő anyám.

24/F



2019. szept. 17. 08:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
21. Mégis miért kapnál?
2019. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%
Csapágyasra kúrni egy lány fenekét, aztán a popsijába élvezni, majd onnan a kávéjába folyatni a spermát, tejszín helyett..
2019. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira beteg szerintem, de: 3 idősebb, 40-50-es férfi havi 1-2x egy egész nap kihasznál minden lehetséges módon. Kinek, mikor és mihez van kedve... A legjobban az izgat, ha mindenki egyszerre mozogna bennem (punci, anál és durvább szopatás).

24/N

2019. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat az osztalytarss valo szex. 3 fiu van az osztalyban, ebbol 1 srac eleg vonzo. Sokszor almodozom rola. Egyetlen egyszer csokig mentunk el egy 4 napos taborban. Keves hianyozott hogy szexeljunk is csak egy masik csajjal voltam egy szobaba es oda nem johetett be, ahogy en se az ovebe. Maskor meg nem volt meg ra alkalom. Talan egyszer.. igazabol a gondolat is izgat hogy csak ketten tudunk rola es senki mas, de megis egy kornyezetbe vagyunk minden nap es mit sem sejt senki... iskolaba is szivesen szexelnek vele, az is izgat egy ideje
2019. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
A domináns lábfétis kipróbálása egy karateruhás nővel.
2019. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon régóta arról fantáziálok,hogy az öcsém megdug. Sokszor masztizok is erre, ha éppen nincsen pasim. Akkor meg arra gondolok közben és sokszoros orgazmusom van. Amikor fiatalabbak voltunk, meglestem, hogy csinálja magának, és én is ujjaztam magamat közben titokban.
2019. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
67%

Kipróbálnám milyen lenne ha egy szép lány WC-je lehetnék.

A számba pisilhetne, kakilhatna.

2019. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az hogy egy 18-20év körüli csajbanda támadjon meg a cipőjüket nyalattassak le velem,gunyoljanak,nevessenek ki

Tapossanak és köpjenek le,vegyék el minden pénzem majd rugdossanak össze,fejbe is!

2019. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lány lábát, zokniját, cipőjét fogdosni, myalni, rá/bele verni.
2019. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%

Pórázon tartva különböző kódokban utasítana a gazdám akinél a lábánál ülök

Pl: 2-es kóddal le kéne szopni

Másik vágyam: csomagtartóba bedobna a barátom bekötött kézzel és szemmel egy erdőben kiráncigálna onnan egy fához és “megerőszakolna”

25/N

2019. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!