Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, melyik volt a legbeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, melyik volt a legbetegebb privát üzenet, amit eddig kaptatok ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt ajánlottak kézi munkáért mert ő nem tud ismerkedni kaptam egy rakat képet a pörééről de az arcát nem vállalta. Gondolom élőbe még valami szopó állat lenne rajta...


Még akár valaki bszni annyira hogy agyrázkodasdom legyen a fejtámlától


Erotikus levelek amit inkább kínos volt olvasni mint izgató


Ajánlatok

Én vagyok ez még az...? Neeeem.


Olyan fétis be vallások hogy azt se tudtam létezik


Akkkor volt egy tag aki 11-12 évesekre izgult folyton kérdezte hogy vannak e ennyi idős lány rokonaim ha van lehet őket dugni. Szívesen dugná 11 éveseket mert ázok a jók. De közben tagadta hogy pedofil

2019. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem kb. 10 eve irt egy pasi, hogy ha cigizek, vesz nekem cigit, és szívjam előtte, meg hamuzzak a szájába - ezt valami szépség&divat kategóriába irt válaszomra...

24L

2019. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer írt egy férfi, elkezdett faggatni h van e párom stb. Elkezdte ecsetelni hogy bűnbe estem, Isten nem fogja megbocsàzani.

De ezeket ilyen regényekben ecsetelte, tàmadott hogy undorító vagyok. Semmire se reagáltam. Letiltottam, rögtön jött az üzenet egy màsik fiókból, ahol folytatta a mondani valójàt, fenyegetett hogy mi lessz ha letiltom. Persze itt is tiltottam rögtön. Azóta nem hallottam róla.


Pár napja is történt hasonló. Egy vàlaszomra érkezett privàt üzenet. Perverzségeket írt,hogy meg akar ismerni.

Én teljesen normàlisan írtam, hogy ne haragudj de nem bocsi.

És ő is elkezdett tàmadni, hogy mit kèpzelek én magamról, nem ismerem az oldal szabàlyait. Ő írhat nekem, ès nekem válaszolnom kell....

Ő is rengeteget írt, nem olvastam végig, letiltottam. Majd másnap jött a fenyegetés egy màsik regisztràcióból tőle, hogy ő az akit tiltottam, ès jelenteni fog, mert nem követem a szabàlyokat, ez meg az lessz ha tiltom megint.

Rögtön tiltottam, azóta szerencsére nem ír senki semmit.


Hihetetlen hogy mennyi beteg ember van itt fent.

2019. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A "bűnös vagy, ribi vagy, undorító vagy" emberbe és is belefutottam. Letiltottam, többet nem hallottam felőle. Nekem egy sérült, nagyon magányos embernek tűnt.


Volt egy tag, aki állandóan azért könyörgött, hogy tűsarkúval tapossak rajta, és pénzt is ajánlott.


Meg volt egy másik, aki minduntalan aktfestményhez keresett modellt. Ez kicsit borzongató volt; az ember jellemzően nem ilyen helyen keres modellt ilyenhez.

2019. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki megkérdezte hogy mi a véleményem a farkáról, természetesen KÉRETLEN farokszelfivel... De minden válaszomnál/ kerdésemnél szinte. Kb így: "nekem xy testalkatú pasik jönnek be". Privát: "szia. Elmondanád a véleményed a farkamról?" (Nem idéztem pontosan, nehogy kitöröljék a választ.)

Ja, és volt egy csávó, akivel nagyon kínos beszélgetés volt, látszott hogy,az a tipik 40 éves lúzer, aki itt éli ki magát. Neki nem írtam vissza. Erre jön egy privát egy másik felhasználótól, elkezdünk beszélgetni. Majd benyögi, hogy ő az, akinek nem írtam vissza, csak kíváncsi volt hogy használom-e az oldalt es miért nem írok...

2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek nem tetszett valami, amit irtam, és egy nem túl szép hangvételű irományt úgy fejezett be az illető, hogy "b asznám véresre a pi csádat"

Ez szólt leginkább a szívemhez, hogy úgy mondjam.


De ott volt egy masik pasi is, aki meg egy kérdésem révén talált meg, hogy megkerdezze hogy belefer-e a szexkultúrámba az animal.

2019. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Így olvasva a kommenteket eszembe jutott egy tag aki azt írta h nekem Kötelességem lefeküdni az összes férfival aki felizgul a válaszaimra és még kell tennem az ország és a haza nevében ha nem teszem akkor egy mocskos hazaáruló vagyok
2019. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ilyesmim nekem is volt; azt mondta az illető, hogy kevesebb nemi erőszak lenne ha a nők maszturbálás helyett férfiakkal szexelnenek, ergo nem panaszkodni kéne a nemi erőszak miatt, hanem tenni ellene.


Mugy kíváncsi lennék hogy minden kategóriában ez megy e vagy csak itt.

2019. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as akkor lehet ugyanaz irt nekünk mert valami ilyesmit is írt. Hát kiégtem rajta rendesen
2019. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Még férfiként is csak pillázok 😱!
2019. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!