Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal nagyon szeretjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nagyon szeretjük egymást, de mindketten sub-ok vagyunk (bdsm). Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek volt már kapcsolata ahol a bdsm mindennapos volt, de aztán valamiért félrementek ezek a kapcsolatok. Most végre megtaláltuk egymást, és minden tökéletes egy hibával h mindkettőnknek nagyon hiányzik sub oldalról a bdsm. Persze ez szerepjáték el lehet játszani de nem tudom/tudjuk úgy beleélni magunkat.

Felmerült már egy harmadik fél (dom vagy domina) bevonása a játékba, de ez még azért nagyon csak fantázia szint. Nem tudom elképzelni hogy működhetne ez a valóságban. Ráadásul akár nőt akár férfit választanánk előbb utóbb beütne a féltékenység faktor attól félek.


2019. szept. 17. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom ennek szakitas lesz a vege.
2019. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biszexek is vagytok?
2019. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem cserélgessétek hogy ki a dom és ki a sub
2019. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.: ez az amit mindenképp szeretnék elkerülni. Mindketten elég nyitottak vagyunk, és felnőtt emberek, szóval hátha meg tudjuk oldani..

2.: nem vagyunk biszexek de engem pl. nem taszít egy nő jelenléte vagy hogyha hozzám ér. de magát a szexet nem tudom elképzelni egy nővel. bár a bdsm nem csak szexről szólhat.

2019. szept. 17. 16:16
 5/12 anonim ***** válasza:

3as ezt nem lehet cserélgetni ha mind 2en subok akkor nem tudnak dominánsan lenni mert nem izgatja őket

Akit még izgat a sub, dom oldal egyszerre az switch.


Nos kérdező vagy keresték egy Domot vagy Dominát aki kezelésbe vész titeket

Vagy szakítotok ha a bdsm vágásotoktól nem tudtok szabadulni

25l (switch)

2019. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3: ezt csináljuk most de azért ez nem ugyanaz. egy olyan szerepbe kell belebújnod amihez nincs kedved. csak azért csinálod mert magadról is tudod h a másik mennyire szenved érte.

#4: szeretnénk keresni dominát vagy domot, esetleg tudsz ezzel kapcsolatban tanácsolni valamit? vagy csak menjünk el egyhez hátha fogad mindkettőnket egyszerre? persze azért az lenne az igazi ha nem fizetős hivatásos lenne.. az azért eléggé megöli a hangulatot sztem, h lejárt az óra, aztán vége..

2019. szept. 17. 16:30
 7/12 A kérdező kommentje:
pontosabban 4=5-ösnek címeztem
2019. szept. 17. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Fizetőset ne keressetek. Szerintem a pénz megöli az egészet, de ez csak a saját véleményem.


Jobb, ha megismertek párként egy harmadikat, úgy értem emberileg, ha pedig jól kijöttök akkor jöhet a BDSM.


Két alárendelt hosszútávon nem jön ki jól egymással, mármint szexuálisan nem lesz maximálisan kielégítő egyiknek sem. A féltékenykedést úgy gondolom le lehet győzni.. egy dom férfi pedig nem feltétlen kell megdugjon téged, sőt.


28Ffi

2019. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Vagy nyittok poliamória felé úgy, hogy bevesztek valakit állandóra.
2019. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a szexuális összhangot, a vágyaitok megélését nem találjátok meg akkor sajnos tényleg el fogtok távolodni egy idő múlva.

S jól látjátok, ha valaki nem eleve switch, akkor az nem lesz túl hiteles a "másik oldalon".

A megoldás az lehet ami már felmerült bennetek - egy tapasztalt dom, domina bevonása. El kell döntenétek mivel nyertek/veszítetek többet, ha megpróbáljátok elnyomni a vágyakat (nem fog sikerülni), vagy közösen megélitek. Sok sikert!

2019. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!