Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megegyeztünk h nyitott kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megegyeztünk h nyitott kapcsolatban élünk, mégis féltékenykedik a párom?

Figyelt kérdés

az a helyzet h ő volt aki az egészet kitalálta. de mivel ő férfi hiába néz ki jól mégiscsak nehezebb összehoznia egy éjszakát ráadásul válogatós is míg nekem kb semmi erőfeszítésbe nem telik összehozni egy menetet amit persze folyton a szememre is hány.

ez most úgy néz ki h míg nekem 1-2 hetente van idegennel szex, neki már kb 2 hónapja nem volt. eleinte persze volt, de aztán sztem megunta a próbálkozást

és hát mostmár ott tartunk h mikor bejelentem h xy-nal találkozok, vagy elmegyünk a csajokkal bulizni akkor jön a duzzogás. ahelyett h elmenne ő is, itthon marad takarítani, aztán meg a szememre hányja, h "amíg ő itthon főz-mos-takarít, addig másokkal kefélek". mintha egyébként nem érne rá, vagy nem tudtuk volna előre h ez lesz.

pár hete mondtam h oké, akkor a nyílt kapcsolatnak vége. na persze azt már nem akarja. nem igazán tudom mi lenne a jó lépés. talán ha teljesen titokban csinálnám, az jó lenne?


2019. szept. 17. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez csak rosszabb lesz
2019. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű.

Mikor kitalálta az egészet nem gondolta át alaposan az erőviszonyokat.

Gyanítom hogy az lehetett az ötletének az oka hogy szeretett volna félrekefélni, képtelen megmaradni 1 nőnél viszont nem akat bűntudatot érezni emiatt és ezért jött elő ezzel.


Csak éppen fingott fogott mivel férfiként szexpartnert találni elég nagy kihívás míg nőként nem nagy kunszt. 40-45 éves korig a punci értékesebb a faroknál ez köztudott.


Most pedig hogy a valóság pofánverte rájött hogy nagy hülyeséget csinált és nem akarja folytatni de képtelen beismerni ezt az egészet neked de talán még magának sem tudja.


A barátod a saját gyerekes húzásába esett bele és most issza a levét.


Ha titokban csinálnád az szimpla megcsalás kategória nyílt kapcsolat ide vagy oda. Szerintem ezt te is tudod.


2 lépés jöhet szóba:


1. Véget vettek az egésznek és megpróbáltok normális párként élni. Kezdheted azzal hogy nem fekszel össze másokkal ezzel is példát mutatva a párodnak.


2. (utálom ezt mondani mert az emberekbek ez az egyetlen tanácsa ha a párkapcsolatban probléma áll fenn de) Szakítás.

2019. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Nyitott kapcsolat azoknak való akik még bíznak egymásban és nem ketelkednek

A te párod nem elég nyitott és nem elég érett ehhez

Ez csak rosszabb lesz. Szakíts mert az ilyenekből lesznek az agresszív állatók akik nem bírnak elviselni h marssal is élvezed

2019. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De ha te is tudod, hogy férfiként sokkal nehezebb partnert találni, akkor miért használod ki a helyzetet és érzed kötelezőnek, hogy 1-2 hetente lefeküdj egy idegennel? Miért nem szabtatok ki erre is egy megállapodást, hogy ha lefeküdtél egy pasival akkor addig nem fekszel le a következővel amíg ő nem talál egy nőt?

És ha ő találta ki ezt az egészet akkor végképp nem értem miért kellett ennyi pasival lefeküdni, azt mondod 2 hónapja nem volt senkivel, ezidő alatt elmondásod szerint kb. 4-8 pasival feküdtél le.

És még titokban is folytatnád.

Ha így bánsz a pároddal akkor biztos szükséged van rá?

2019. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A #2-es és #5-ös válaszoló írja jól. A párod csak az előnyeit akarja élvezni, "legálisan" félrelépni, de az már nem tetszik neki, hogy te is legyél másokkal, illetve ha neki nem jön olyan könnyen "össze" akkor te se csináld. Mindkettő egy végtelenül egoista, önző megközelítés.

Innen sajnos már nem nagyon van visszaút, ezen előre kellett volna gondolkodnia, illetve tudnia hogy van-e annyira erős a bizalmi kötelék köztetek, hogy ebbe belemenjen. S úgy tűnik már az érzelmi összhang is eléggé megbomlott köztetek.

Két megoldás lehetséges, vagy átálltok a párcserére pl. swingerekben, vagy egy új kapcsolat...

2019. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

6-os te valamit nagyon félreértettél.

2019. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4es azért nem szabtak még ilyet mert a nyílt kapcsolatnak nem az a lényege hogy addig nem dugók amíg a másik ak nem sikerül

Ha most ő hónapokig szerencsétlenkedik a csajokknál akkor én hónapokig utasítsam vissza azokat akiket megkívánok? Az már nem nyílt kapcsolat....

Pont az a lényeg hogy akkor dugsz azzal akivel akarsz max annyi kitétel lehet ,hogy óvszerrel .

De olyan nincs h addig nem dughat az egyik amig a masik sem dugott...

2019. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogynincs, miért ne lenne?
2019. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
arról lehet szó hogy nincs partiban egy olyan játékban aminek ő maga állította fel a szabályait. mintha dobókockával játszanátok,s te többségében hatost dobnál. ráadásul válogatós ,ez nehezítő körülmény számára. mindig a nő dönt. szóval van előnyöd,nem kicsi.neki pedig marad a sérült ego és a mosogatás :D
2019. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valóban rosszul mérte fel az erőviszonyokat. Nem vagyok én sem szent de nem tudnék a nőhöz utána hozzá érni ha valaki mással lenne. Nem ítélem el az ilyen kapcsolatokat de én nem szeretnék ilyet. Persze a kíváncsiság az jó de én erre alkalmatlan vagyok.
2019. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!