Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy egy 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 25 éves lánynak egy 40 éves férfi veszi el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Szerintem kissé beteges ez már. A csaj miért nem korabeli pasit választott, abból is van tapasztalt??


Sokáig udvaroltam neki, le se tojt nem tudom miért.


A pasi fél évet várt rá :S Most is együtt vannak asszem kb 8-9 hónapja. Hogy lehet szerelmes egy ennyivel idősebb fószerba annyira, hogy a szüzességét is neki adja?



2019. szept. 19. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az idősebb pasik jönnek be neki. 15 év van köztük, sokkal több is van egyes pároknál.
2019. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tetszik a rendszer, ragadj sörétest.
2019. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ezt....meg szivtad apukam :D
2019. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Te is leszel egyszer még 40 éves, amikor ugyanúgy a friss puncira fogsz vágyni. Furcsa, hogy ezt a legtöbb ember nem tudja magáról. Én már most tudom, hogy akkor is valószínűleg a fiatal nőkhöz fogok a legjobban vonzódni, amikor én már nem leszek fiatal.


25/F

2019. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom több, mint 15 évvel idősebb, mint én. Igaz nem ő vette el a szüzességem, mi ebben olyan meglepő? Én nem érzem soknak, szerintem nagyjából egy szintén vagyunk a párommal, mármint egy hullamhosszon
2019. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet, vonzalmat nem lehet megmagyarázni, sem kierőszakolni!

Miért futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel? Te miért nem keresel egy olyan lányt, akinek te vagy az esete?

2019. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

21 évesen vette el a szüzességem egy akkor 38 éves pasi, aki már a férjem. (Mikor megismerkedtünk nem tudtuk az első percben, hogy ki hàny éves. Ki is nevettem először mikor megmondta, ő is engem...)

Na és? Egy percig sem bànom.

Sosem voltam egy hullámhosszon a felem egyidős fiúkkal, nem hogy a szexhez közel kerüljünk.

Nyilván mivel ő is várt 25 éves koráig és nem bújt ágyba már 16 évesen azzal aki szembe jött tényleg èrez irànta valamit.

Nem tudom, hogy mièrt kellene bárkivel is lefeküdnie bárkinek azèrt, mert ő "passzol" hozzá korban.

Ha szeretek valakit akkor szeretem, ha nem akkor nem. Ez független attól, hogy ki hàny éves

2019. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális. De mit vársz egy normálatlan világtól?
2019. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Hogyne lenne normális. Ez teljesen jó kor.

Kis taknyos vagy hozzá és ő győzött. Ennyi.


Ezt elbénáztad.

2019. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sertés ***** válasza:
69%

Fura lesz, amit írok, de termékenységi szempontból, pont összeillenek... Egy 25 éves, családra vágyó nőnek már nincs ideje kivárni, amíg a hozzá "passzoló" srác elköltözik anyucitól, leszokik a telefon-facebookról, a számítógépes játékokról és elkezd felnőttként élni.


Azaz: csinál egy sikeres vállalkozást, megteremt egy otthont és felmutat egy komoly és férfias életutat, ami egyértelműen bizonyítja, hogy nem kell a nőnek még 15 évet várni a gyerek szüléssel, amíg kitalálja a srác, hogy mit is akar, vagy nyögik éppen a hiteleket.

2019. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!