Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 25 evesen is szűz vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 evesen is szűz vagyok akkor mar el is késtem?

Figyelt kérdés
Mert hat ugye 25 evesen is szűz vagyok (lehet gúnyolódni meg érdemlem) es hat ugye korom miatt igy 20 évesnel fiatalabb lányokkal nem érdemes kezdenem de ok mar nagyrészt nem szüzek es igy gondolom ha ossze is jönnek egy ilyen lánnyal aki korban hozzám való akkor en gondolom hacsak nem szuz lany jönne ossze el is hajtana mondván nem teljesitek jol az ágyban es nekik mar vannak igényeik . Jol gondolom vagy van azert esély meg ?

2019. szept. 19. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Az a baj h félsz h rosszul teljesítesz. Én is féltem aztán semmi gond nem volt sőt. Annyira izgultam h jó legyen h az is lett. És nem, nem vagy elkesve.
2019. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd találsz valakit csak légy bátor és kezdeményez.
2019. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Még van esélyed, csak hazudj!

Mond agt hogy kevés lánnyal voltál. 2-3-mal


Hazudj, hazudj, és titkold. Talán még menthető a helyzet.

2019. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne ezen aggódj már, biztosan találsz olya lányt akinek nem okoz gondot hogy szűz vagy. Meg őszintén szólva nem tudom, hogy mikor fordult ki magából ennyire az emberiség, de egy kapcsolatban nem feltétlenül ez a meghatározó.
2019. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Kb 50% esélyed van, hogy kidob a lány ha tapasztaltabb.


25 éves vénszűz az már egy vészjósló jel hogy valami nincs veled rendben. Fejben vagy külsőre... de komoly gondok vannak.


Amiért meg szakítanak az nem a teljesítmény, meg maga a szüzesség... hanem hogy még egy kapcsolatot sem voltál képes összehozni ennyi idő alatt. Ez sokkal nagyobb gond, minthogy ki tudod elégíteni vagy sem ... normális lány nem dob ki ezért.


Bár jobb ha tudod, mentalitástól függően általában 1-2-3 este alatt döntenek a nők. Ha nem jó a szex, vagy átlagos, akkor ad még pár alkalmat fejlődni, de ha nem passzoltok... vagy érzelemmentes vagy/ nem elég szenvedélyes/ méretben nem passzoltok akkor szépen elfelejtheted, mert kidob. Ez nem vicc, általában így megy.

2019. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem késtél el semmivel sem. Próbálkozz tovább
2019. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészről nincs a homlokodra írva. Ha tetszel egy lánynak, neadjég' még szeret is akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e.

Csak jótanács: ne a bugyiba akarj egyből bejutni, először a kölcsönös szimpátiára, vonzalomra törekedj, csók, tipi-tapi stb. és a többi már megy szinte magától. Sok sikert!

2019. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Álomvilág. Ha eddig nem jött össze akkor ezután sem fog.Menj prostihoz, hívd fel, lovagoljon meg. aztán végre nem leszel többé öregszűz.

Minden évvel csak rontod az esélyeidet.


Ha már nem vagy szűz talán könnyebben megy, nekem ez volt a helyzet. 27 éves koromig szenvedtem, két lány dobott csak ki, miután elmentem hivatásoshoz. Erdekes utána meg egyből összejött egy lány. Valami mégiscsak van ebben.


Prosti a 100%-os megoldás. Hajrá!

2019. szept. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Hülyén fogalmaztam, két lány dobott ki pár hét után, majd ezt követve a csalódás miatt mentem el hivatásos szüzességelvétel programra. Azóta is titkolom
2019. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudja a fene


42 F szuz

2019. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!