Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 25 evesen is szűz vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 evesen is szűz vagyok akkor mar el is késtem?

Figyelt kérdés
Mert hat ugye 25 evesen is szűz vagyok (lehet gúnyolódni meg érdemlem) es hat ugye korom miatt igy 20 évesnel fiatalabb lányokkal nem érdemes kezdenem de ok mar nagyrészt nem szüzek es igy gondolom ha ossze is jönnek egy ilyen lánnyal aki korban hozzám való akkor en gondolom hacsak nem szuz lany jönne ossze el is hajtana mondván nem teljesitek jol az ágyban es nekik mar vannak igényeik . Jol gondolom vagy van azert esély meg ?

2019. szept. 19. 21:57
1 2
 11/11 Derwer ***** válasza:
100%

Szerintem, igen késve vagy, csak ez épp nem katasztrófa, ahogy gondolod.

Ahogy írták nem maga a szüzesség a kérdés még akár jól is teljesíthetsz első alkalommal.

Az a gond, a hátrányod, hogy nincs tapasztalatod párkapcsolat terén, nem ismered a konfliktusokat és azok kezelését.

Ismétlem, ez nehezítő körülmény, de nem show stopper.


A fentieket tapasztalatból írom, én 27 éves koromig voltam szűz. Azóta lett barátnőm, feleségem, lassan fiam is.

2019. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!