Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján tetszhetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszhetek a tanár úrnak?

Figyelt kérdés

Ha egy volt tanárommal sokszor összetalálkozik a tekintetünk (nem bámulom folyamatosan), mosolygott rám, megnézte a mellem egyszer, felhúzza a szemöldökét amikor köszönünk egymásnak (bár ez nem tudom mit jelent), és amikor az udvaron álltunk kicsit messzebb egymástól akkor rámnézett majd én is rá és kb 4 másodpercig tartotta a szemkontaktust. Lehet bejövök neki?

Én mindig el szoktam kapni a tekintetem, mert zavarba jövök. De most csináltam amíg "bírtam".


2019. szept. 21. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

4mp? ebből házasság lesz :D

Ez még nem jelent sok mindent.

2019. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor utólag nem lehet megállapítani mennyi volt. :D Nem számoltam nyilván, akkor soknak tűnt.
2019. szept. 21. 07:33
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Az égvilágon semmit nem jelent.
2019. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejössz neki :)
2019. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
aranyanyam, a te tanar urad mar veri is a futykoset rad!!!!erre merget vehetsz, az ilyen tanarurfik man unjak otthon az asszonyt es diaklanyok utan csorog a nyaluk, az bizti hogy mar nyelvezne a kisszemeremajkad, ugyh ha bejon neked is engedd ki a szellemet a palackbol legalabb lesz par 5 os osztalyzatod
2019. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges gunyolodas nelkul is le lehet irni a velemenyunket. Raadasul irtam hogy mar nem a tanarom, latom a tisztelettel egyutt a szovegertelmezes sem megy.
2019. szept. 21. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen! Minden valószínűség szerint tetszel a tanár úrnak!
2019. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszel neki. És szerintem nyugodtan hagyatkozz a megérzéseidre, működnek hidd el. Ha neked az a bizonyos szemkontaktus hosszúnak tűnt akkor biztos az is volt. Ez pedig pont azt jelenti, hogy bejössz neki. Persze kérdés még az, hogy bejössz egy dugásra vagy akár többre. De ezt neked kell kideríteni ill. attól is függ Te mit akarsz ebből kihozni.
2019. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
nem hinnem aranyanyam hogy szovegertelmezesi gondom lenne, tiszteletrol pedig nalad se beszelhetunk ha jelenlegi vagy volt tanarodrol kepzelegsz szexualisan ha pedig csaladja is van a tanar urnak akkor plane kifogyott beloled minden tisztelet!!!amugy pedig ha ennyit filozofalsz egy ilyen helyzeten es meg tanacsot is kersz akkor csak egy tapasztalatlan zoldfulu vagy meg ezen a teren, szerintem kezd alsobb ligaban a pasizast pl egy lakotelepi bulihelyen veled egykoru farkincaval!!!oksa???
2019. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!