Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak kedvel vagy tetszhetek neki?

Csak kedvel vagy tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok.Egy volt tanárom találkozni hívott.Felajánlotta a kávézóban való talalkozast de azt mondta először az irodájába akart volna hívni teára,csak ott sokan vannak.


Igaz hogy nem tanít de azóta is összefutottunk parszor veletlenul.Illetve a tantargya irant is erdeklődő voltam ,meg akkor is beszeltünk többször mikor nem volt órank.Vajon csak kedvel mint diákot es szimpatikus neki az érdeklődésem vagy akar valamit?


Más jelet nem adott azon kivül hogy neha mosolygott .Sosem bókolt és sosem ért hozzám egy percre sem.



2017. ápr. 1. 21:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Biztos volt már sok hasonlo kérdés de bizonytalan vagyok.
2017. ápr. 1. 21:27
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az ilyen invitálás nekem többet jelent. Én is érdeklődtem tárgyak iránt, imádtak a tanáraim, számtalanszor elmondták, hogy nem láttak még ilyen teljesítményt, de kávézni nem hívtak.

Szerintem nyugodtan elfogadhatod a meghívását.

2017. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!