Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Benneteket a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket a párotok ki tud elégíteni? Ha nem akkor annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Azok a válaszok érdekelnének, akik nem tudnak kielégülni és hogy ennek mi az oka.

2019. szept. 21. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet.. :-)
2019. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Soha nem tudtam elelvezni szex kozben. De ez nem zavar kvazi nekem ez a normal allapot:D attol meg nagyon elvezem a szexet, tobb partnerem is megjegyezte hogy nem is nagyon volt ilyen novel aki ennyire elvezte volna (vagy legalabbis ugye nem adta a pasi tudtara annyira v fizikailag nem latszott ennyire)

Hogy mi az oka azt nem tudom. Gatlas? Anatomia? Fogalmam sincs.

Ha nem csak az elelvezest nezzuk hanem esetemben enelkuli kielegulest, akkor az a tapasztalat h ha nem kifejezetten dominans pasival voltam akkor elveztem ugyan a szexet de nem volt lelkileg is ugy igazan kielegito. Mivel szub vagyok es igenyelnem hogy neha teljes kiszolgaltatottsagban legyek, iranyitson a pasi stb. Ez az erzes egyszeruen kell ahhoz hogy azt mondhassam teljesen kielegultem minden teren. Szoval volt h parom nem volt dominans es egy ido utan nagyon kijott a hianyerzetem a szexben

2019. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Páromnak kcsit rövidebb a farka, mint amennyire szükségem lenne. Ettől függetlenül el tudok élvezni. Időnként használok segédeszközt.
2019. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hosszútávú orgazmusmentes élettől biológiailag be lehet kattanni.

Lelkileg meg még rosszabb, mert az szinte minden nap nyomasztó.

Úgyhogy lehet az a vilég legrendesebb-vonzóbb pasija, akkor is szétmenésre vagytok itélve. Egyrész azért, mert ha a pasi belenyugszik abba, hogy te elvileg soha nem jutsz orgazmusig vele, akkor mégiscsak egy tapló valahol, mert rádfogja, hogy te vagy a hibás, ezt te elkönyveled és azt hiszitek, ez igy van rendjén.

Ha meg nem nyugszik bele, csak görcsölve küzdötök, akkor meg krumpli, mert nem képes az érzelmeken túl fizikálisan eljuttatni az oragzmusig.


Ugyhogy majd eljön az életedben talán az az eset, hogy "ránézel" valakire és elázik a bugyid. Bocs hogy igy irtam, de ez lesz.

2019. szept. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!