Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne igeny egy luxusprostitua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igeny egy luxusprostitualt altal irt blogra?

Figyelt kérdés
Termeszetesen igenyesen megirva, kb. mint a Szalai Vivien-fele sorozat. Csak realisztikusabban, eletszerubben. Van erre kereslet manapsag?
2019. szept. 21. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mit takar a luxus elnevezés?
2019. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kutyát se érdekelné. Van elég szextörténet a neten, a többi rész meg vagy igaz vagy ki van színezve, vagy elhiszik vagy nem.
2019. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan erről is, de más, hasonló foglalkozásról is írtak már könyvet ahogy a kérdésedben is említed! Akkor meg minek?
2019. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem senkit sem érdekelne .

Engem a legkevésbé

2019. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Egész biztos, hogy igen!
2019. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Na és kit a kanos kisfiúkon kivül, akik valami menyországnak hiszik a prostituciót?
2019. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Engem érdekelne, hogy milyen lelki hatásokon megy keresztül az a személy, aki a testét árulja és gyakorlatilag a legtöbben szó szerint csak fizikai élvezetre használják.
2019. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne.

Mégis, mit írna bele? Felkeltem reggel, álmos voltam, de aztán reggeliztem. Aztán vártam a kuncsaftot, de fél órával az időpont előtt felhívott, hogy balhé lett a munkahelyén és nem tud jönni. Na, most ilyenkor mit csináljak, mondtam neki, oké, megértem. Rossz, mert a héten ő a harmadik, aki visszamondja.

A következő kuncsaftom nem mondta vissza szerencsére. Jelezte előre, hogy kicsit rendkívülibb kérései vannak, hát tényleg így volt. Először azt kérte, hogy blablabla

Most ebben mi az érdekes? Ki, minek olvasna ilyet? Ilyen írást még én is ki tudok találni, kamut, pedig férfi vagyok. Ennyivel ezt is olvashatnák tovább, amit most írtam ide, csak még kicsit érdekesebben fogalmaznám, több részlettel, több érzelemmel.

2019. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!