Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog, vagy csak én kattantam be? Lassan 3 éve, hogy belezúgtam egy luxusprostiba. Egy ideje már abbahagyta, amit nem igazán tudok feldolgozni. Mit javasoltok, ti mit csinálnátok a helyembe? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sose volt barátnőm, korábban inkább a ku@zást preferáltam. A körülbelül 150. prosti után kezdtem ürességet érezni, aztán rám talált a szerelem a fenti luxushölgy képében. Kisebb vagyonokat szórtam rá, folyton vissza jártam hozzá. Egyszer volt hogy akció előtt lelépett kocsival, persze az általam adott 200 ezerrel a zsebében, majd majdnem egy évre eltűnt egy komolyabb kapcsolata miatt. Azt hittem megörülök, annyira hiányzott. Nála szebb lányt elképzelni sem lehet. Nem hiába volt már playmate is külföldön.


Aztán újra kezdett szolgáltatni. Megint sokszor voltam nála, még új melleket is kapott (nagyrészt tőlem) bár az addigi is hibátlan (és szilikon) volt. Ekkor már privátban is sokat írt rám, dumáltunk, stb. Kérte hogy költözzek hozzá, legyen komoly a viszonyunk. Ekkor valamiért nem írtam rá többet, gondoltam majd később, meg anyagi gondjaim is lettek.


Nem olyan rég viszont abbahagyta örökre, civil munkája van. Felhívtam, azt mondta hogy én továbbra is jöhetek, bár Budapest helyett az ő lakhelyére jöjjek (vidéki nagyváros, nekem 6-7 óra utazás). Találkoztunk, fizettem neki kisebb vagyont, majd megint lelépett az együttlétünk előtt. Azóta hívni nem tudom, üzenetekre nem reagál.


Tudom, hogy el kéne felejtenem, de évek óta nem tudom. A tettei ellenére sose tudtam rá haragudni. Nélküle csak ürességet érzek, nem érdekel semmi és senki. Szörnyű belegondolni, hogy soha többet nem látom. Ti mit javasoltok, hogyan tegyem magam túl rajta? Szerintetek nem vagyok 100-as?

29/F



2019. júl. 29. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
A prostikat váltogatni kell, fel kell rá készülni, hogy abbahagyják a szakmát. Ez a titka. Nyugi kérdező, a gyerektartás ennél többe kerülne, inkább ez mint, hogy beleugorj egy rossz kapcsolatba, ahol a nő elfelejti bevenni a tablettákat.
2019. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Csoda, hogy még nem nyírták ki.

33/f

2019. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es köszi a választ, de előtte éveken át váltogattam őket. Ahogy írtam a fenti már kb a 150. volt a sorban. Néha beszúcsik egy olyan, akit túlzottan megkedvelsz.
2019. júl. 29. 18:53
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A lány magyar lány? Melyik országban volt playmate? Most hol éltek?
2019. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Ekkora kamu szart.

Ha valóban ennyi zs-d lenne, nem tartanál itt és nem költöttél volna egy táska 10000-est qrvákra.


Ennyire hülye nem lehetsz.


Ha meg igen, az évszázad lúzere vagy, aki megadatott a jólét és a kitörés, befektetés lehetősége... majd önerőből csajozás. Ám mégis sikerült lehúznia pár rongydarabnak.


Ha így van, akkor meg is érdemled az utolsó forintig. Főleg, hogy azt se tudod mire való egy nő a baszáson kívül, hiszen még kvázi szűz vagy.

2019. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4-es! Magyar származású, és Svájcban volt Playmate. Saját elmondása szerint, neten nem találtam erről infót. Én Ausztriában élek, Ő Szegeden.
2019. júl. 29. 19:03
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Hogy te mennyire egy elcseszett ember vagy! Elképesztő.

Normális nő nem áll veled szóba, mi?

2019. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Saját elmondása szerint ahaaa 😃Ez aztán igen ... 29 évesen itt tartasz ? Istenkèmgyerele
2019. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5-ös! Képzeld, nem kamu. Semmilyen jólét nem adatott meg, csak egy jó szakmával dolgozok Ausztriában lassan 9 éve. Hogy a pénzem nagyrészt elszóróm az meg csak neked baj, szerintem épp azért van.

Szűz meg nem vagyok mert egyéjszakás kalandomból is volt több tucat, a 150 prosti mellett. Barátnőm nem volt még, mert nem is akartam soha. Engem viszont kb minden nő akar, olyan jóképű vagyok. Még a fent leírt lány is, bár vele én is jártam volna, csak nem léptem időben.


Szerintem csak irigykedsz rám, mert bármilyen topmodellt megkaphatok.

2019. júl. 29. 19:16
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Ahhoz fejben nagyon mélyen kell lenni, hogy beleszeress egy prostiba. Súlyos mentális zavar az ilyen.


Ráadásul prostifüggővé váltál, mert ez az egyetlen platform ahol nőkkel érintkezhetsz. Soha nem tudtad milyen egy igazi nővel, így ezt tartod normálisnak és természetesnek. Durván leépült és elkorcsosult az agyad, miközben milliókat, ha nem 10 milliókat vertél el a függőségedre.


Tipikus eltorzult szexuális fejlődés ez. Szerintem menthetetlen vagy.


Voltam mélyen én is, sőt az aggszüzességemet prostinál vesztettem el szóval tudom miről van szó. Hálisten én realistán fogtam fel a dolgot, mivel küzdő jellem vagyok. Nem lettem qrvafüggő, hanem az új szűzmentes életemet felhasználva összejött egy barátnő.


Azóta tudom, hogy összehasonlíthatatlan egy qrva és egy igazi nő aki vonzódik hozzád. Ehhez viszont tenni is kell. Olyan dolgokat ami nem biztos, hogy pénzért megvehető.

2019. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!