Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, ha azt mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha azt mondja egy pasi, hogy nemigazán jövök be neki?

Figyelt kérdés

Vagy nem annyira erősen vonzódik hozzám, de szex közben még a fenekem is kinyalja, akkor az hogy lehet? Meg olyan hogy beleadja magát.... Akkor hogy lehet az hogy kicsit tetszek csak neki?

Én aki iránt kicsir vonzódok, vagy alig azzal nem tudok igy lefeküdni


2019. szept. 22. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én pasim is ilyen volt. Állandóan rám mászott, de a külsőmmel kapcsolatban elégedetlen volt. Mondjuk én is.

Mai napig nem tudom, hogy jogosan bántott-e az egész, mert tényleg túl sovány és lapos voltam.

2019. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki h még ezek után is dugsz vele.

Nincs semmi tartásod?

Elmondta neked h nem igazán jössz be neki, tehát néha jó leszel egy szexre, ha épp nem ér rá más nője.

L

2019. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!