Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott lány vagyok, de 15 éves korom óta még zárkózottabb lettem. Volt egy fiúbarátom, tényleg nagyon jóba voltunk, mindent tudtunk egymásról, de csak barátság volt köztünk(legalábbis én azt gondoltam). Aztán egyszer eljött hozzánk, a szüleim pont nem voltak otthon. Le akart velem feküdni, de én nem akartam vele. Aztán meg akart erőszakolni, amikor már az ajtóba voltunk...szerencsére még időbe ki tudtam nyitni az ajtót és kiküldeni őt, de nem volt egyszerű. Mostanra srácokkal még nehezebben és bátortalanabbul beszélek, mint eddig.

És most van egy fiú, aki közeledik felém, de félek. Nem tudom mi legyen.



2019. szept. 23. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Most mennyi idős vagy?
2019. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jajj, ne haragudjatok, az kimaradt.

18

2019. szept. 23. 18:49
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Ne félj. Ő is szeretne megdugni. Ettől nem kell félneD , ebbe biztos lehetsz. Ha te is akarod akkor csináljátok. Ha ügyes vagy akkor akár több is lehet a dologból 😉
2019. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha közeledik feléd, akkor valamit mondanod kell, hogy miért nem fogadod el a baratsagát. Az őszinteség az alapja mindennek. Egy teljesen érthető dolog miatt vagy bizalmatlan, én biztosan adnèk neked időt, hogy elfogadd a helyzetet és ne érezd kényelmetlennek a helyzetet.

Szerintem erre sok srác így reagálna, érthető a te állaspontod.

2019. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod feldolgozni akkor egy pszichológus tudna neked segiteni.
2019. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Liz* ***** válasza:
100%
Hát elég szomorú, hogy ilyen erőszakosan bánt veled ez a "fiúbarátod", nem is csodálom, hogy ezek után nem vagy nyitott az ilyesmire. De én azt mondom, hogy ne hagyd, hogy egy ilyen gerinctelen pali határozza meg milyen kapcsolatod lesz később! Szerintem hagyd, hogy ez a másik fiúk közeledjen feléd, ismerd meg jól, nem kell elsietni semmit, ha olyan a bizalom esetleg meséld el neki is mi történt veled, biztosan meg fogja érteni és szép lassan kialakulnak a dolgok.:)
2019. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgy ismerem engem és tudja, hogy alig beszélek valakivel, mennyire zárkózott vagyok. Ő ennek ellenére is közeledik, pedig pont nem tűnik olyannak, aki a félénkebb lányokért van oda.
2019. szept. 23. 19:01
 8/16 A kérdező kommentje:

6/7

Jó is lenne, de sajnos alapból nehezen megy az ismerkedés/beszélgetés

2019. szept. 23. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Most lehet, hogy nem leszek túl népszerű...


Szerintem alapvetően az a baj, hogy baromi nagyot változott a világ az elmúlt 40-50 évben. A te korodban régen, már anyukák voltak a lányok és ez sok száz éven keresztül így ment. Valahogy az elmúlt 50 évben változtak meg a dolgok. Nyilván a biológiai szükségletek nem változtak tehát mindenkinek szüksége van szexre és ha ezt nem kapja meg frusztrált lesz miatta. Ezt már orvosok mondják. Nyilván emiatt még inkább ijesztő lesz a fent leírt helyzeted mert őrlődsz belül.


Mind1 ez csak egy gondolat volt tőlem nem kell vele egyet érteni.


Most válaszolok a kérdésre is :)


Szerintem nem kell félned a srác közeledésétől. Kicsit lassabban enged közel magadhoz találkozzatok eleinte nyilvános helyen pl. étteremben, moziban stb. Viszont ezt jó ha már az elején tisztázod vele, hogy Te nem szeretsz rohanni a kapcsolati dolgokban.


Az, hogy mi motiválja 20 éves korában(már ha ő is annyi) nem nehéz kitalálni :)

2019. szept. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsi *18 éves.
2019. szept. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!