Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki hozzám hasonlóan konkrétan szó szerint végigmaszturbálta a huszas éveit? Hogy viselitek lelkileg ezt?

Figyelt kérdés

Egyre távolabbinak érzem hogy valaha is lesz barátnőm.

LAssan 28 vagyok, nincs szerelmi életem, nem is volt soha.

Nagyon durva de még kézen fogva se nagyon sétáltam nővel. A normális emberek ezen tizenévesen átesnek.

Nem ismerem a barátnő fogalmat, nem tudom milyen az amikor van valaki aki fúrja a fejét a mellkasodba és csimpaszkodik rád.

Igazából biztos jó lehet.


2018. nov. 12. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen férfinak születni... Egy rémálom.
2018. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg csajozni.
2018. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igy jártál. Ezt elmulasztottad. A korban hozzád illő nők már nagyrészt ki vannak égve. Össze szedsz egy ilyet, azzal már nem sokra mész.
2018. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sejtem hogy sokuk ki van égve, végülis őket már 14-15 éves koruktól folyamatosan kezelgetik.

A prűdebbeknek csak 18 tól.


Érthető hogy egy évtized után kezdik unni a kolbit meg úgy minden egyebet is amit egy férfi nyújthat nekik.

2018. nov. 12. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
28 évesen még bepótolhatod akár a 18 éves csajokkal a dolgot, csak akkor kezd el végre.
2018. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Sima ügy az egész, csak össze kéne szedned magad. A fiúk még 50 éves korukban is kaphatók a kis tinilányoknak, nem is kell nagy arcnak lenni hozzá, nekik már az is nagyszám ha van egy két férfiasabb vonásod, és kicsit határozottabb vagy.
2018. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat nagyon mérges lettem.Nemtudom már hányadik volt a valaszolo de aki azt írta hogy a veled egykoruak nők már kívannak égve és nem sokra lesz velük.Na pont hogy nem,de gondolom nektek 18-20 éves 'kislanyok' kellenek,akiket meg lehet irányítani,mert az érett nőkkel már nem birtok el.Egy 30 as no klasszisokkal jobb az agyba mint egy fital piccs.Kérdező,korabeliddel probalkozz ismerkedni!!
2018. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy "kiégett negyvenes" háromgyerekes olyanokat tud, hogy azt te el sem tudod képzelni. Volt szerencsém ilyennel.Tehát nem késő, hajrá!

Ja és semmit nem erőltetni, mert akkor görcsössé válsz!

2020. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!