Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esély van nálam magasab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van nálam magasabb barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Vannak hülye fétisek és vonzalmak, nekem sajnos ez jutott, pedig elég kellemetlen, tekintve hogy a nők szemében az egyik legfontosabb dolog a magasság. Én átlag alatti töpszli vagyok a 175 centimmel, tehát magasabb lányt találni nem nehéz, de olyat, aki elfogadja ezt, már annál inkább. Esetleg valami domina tipusaknál keresgéljek? Fura lenne, mert abszolút nem vagyok szub, de végülis egy próbát megérhet.

2019. szept. 26. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A nők 90%-a alacsonyabb nálad, úgyhogy olyan egyszerű dolgod nem lesz. A magasabb 10% meg nálánál magasabb pasit szeretne. Hülyéket pedig biztosan nem.

Az esélyed tehát kb nulla...

2019. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen kedves tőled ez a kapásból lehülyézés. Csak feltettem egy kérdést, amire esetleg szerettem volna valami ajánlatot, vagy tippet, nem voltam semmilyen szinten sértő vagy offenzív senki felé. Szóval attól függetlenül, hogy anonim az oldal, nem kell feltétlenül bunkó paraszt módjára viselkedni. Ha nem szeretnél érdemi választ írni, akkor ne tedd.
2019. szept. 26. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem érdemi választ kaptál...
2019. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Van kollégám akinek közel egy fejjel magasabb a párja, sőt a lányuk is alacsonyabb sráccal jár, szóval nem lehetetlen a dolog. Persze érthető, hogy minden nő magasabb pasit szeretne, de idővel vagy győz a szerelem, vagy alább adja az igényeit mert azért 2 méteres pasiból is kevés van.
2019. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hülyézéstől eltekintve mindenben igaza van az első válaszolónak. Szerintem idióta vagy
2019. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
"a hülyézéstől eltekintve" - majd leidiótázol. A következetesség nem az erősséged.
2019. szept. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!