Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam a barátomnak az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a barátomnak az anált?

Figyelt kérdés

Utána csak azt fogja akarni? Látom itt a válaszokban is, hogy a pasik csak azért csinálják punciba, mert a nő nem hagyja az anált. Tehát inkább análisan szexelnének, a puncit nem szeretik.

Mi lesz, ha barátom is ilyen lesz? Én szeretném érezni, hogy kívánja a puncim, mégis az a női nemiszerv.

Mennyi az esély rá, hogy utána ő is ugyanúgy csak kényszerből dugja majd a puncim?


2019. szept. 27. 00:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt esete válogatja :)


Ha szeretnéd kipróbálni: próbáljátok.

2019. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Ha úgy érzed, hogy szeretnéd kipróbálni, akkor hagyjad. Legfeljebb első s utólsó alkalom lesz. Mindig a kezedbe lesz a döntés. Ha többé nem akarod akkor nem engeded s kész. Ha szeret a párod, akkor mindig eleget tesz az akaratodnak. Téged fog kívánni. Úgy ahogy vagy.
2019. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező, mindkettőtöknek akarnia kell! Lehet azt mondani, ha kipróbáltad is, hogy nem szeretnéd többet.
2019. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Kényszerből puncit dugni.. :) hogyne! Meganagy kényszer :D


Jó dolog az anál, de nem mindennap és nem punci helyett.

Egyébként meg nem a lyukadat akarja, amikor a puncidat dugja akkor nem a lyuk miatt akarja, hanem azért mert az a !TE! lyukad, önmagában egy punci, pl fleshlight, engem kb annyira izgat fel mint egy műbroki, kb semennyire.. :D ha már van NŐ a punci mögött, na az már más!

2019. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne engedd neki.

A kerdesedbol látszik hogy egyáltalán nem vágysz rá, így viszont iszonyúan fájni fog

2019. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Hagyni??? Nem kívánod? Mással se volt anál? csináld, nagyon szánalmas vagy.


N... én elmegyek popsiba is.

2019. szept. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
78%
Én nem tartom arravalónak. Nem mindenki szereti jobban és nem mindenki szereti egyáltalán... :)
2019. szept. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7 azért szánalmas egy nő, mert nem mindene az anál?

És ezt nőként mondod?


Mindenesetre köszönöm a választ. Barátom nem erőlteti, de volt téma, meg nyilván szeretné, mint a legtöbb férfi.


Azért jó lenne, ha tényleg akarná a puncimat is még utána is :/

2019. szept. 27. 05:10
 9/24 anonymousreview60 ***** válasza:
65%

Honnan származik ez a feltevés, hogy ha egy nő egyszer megengedte a partnerének, hogy análisan közösüljön vele, akkor onnan kezdve a férfi csak az análszexet akarja?

És miért van erről havonta új kérdés?

2019. szept. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos azért van minden hónapban rá kérdés mert az emberek nem ismerik nem tudják,nincs normális felvilágosítás, nem beszél senki sem rendesen elmagyarázva mindent a szexről. Mindenki szégyelli beszélni róla. Aki még csinál róla végre valami jó kis beszélgetős műsort azt meg addig trollkodják míg abba hagyja. (LSD: polilili, sajnos minden nap a napiszar oldalon fikázzák) pedig nem olyan rosszak a videói. Ő is abba fogja hagyni mert nem fogja ezt csinálni. Nos tehát kellene normális felvilágosító film. Illetve igenis a szülőknek is már haladni kellene a korral és otthon is elmagyarázni a legtöbb mindent. Nem mindenre fujjogni,tiltani, elítélni, főleg úgy hogy még csak ki sem próbálták.


Tehát én azt mondom ha kíváncsi vagy próbáljátok ki, és biztos ,hogy elsőre újdonság lesz. Ilyenkor nyilván az ember többször szeretné. De egyáltalán nem meleg és nem fog rászokni az anális szexre.

2019. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!