Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert gondolja ezt minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja ezt minden srác? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Amikor egy fiúval való beszélgetésemnék feljön az a téma, hogy szűz vagyok, akkor mindig arra lyukadnak ki, hogy annak a srácnak jó aki majd lefekszik velem, mert fix babapuncim van.

Nos ezzel az a baj, hogy egyáltalán nem babapuncim van, vagy miaz. Tudom, hogy genetika az ilyen, de nem fogok a vaginámról beszélni egy olyan srácnak akit nem vinnék bele az ilyenintim tulajdonságaimhoz, így csak rávágok egy “ja”-t

Aztán legutóbb is megkaptam ezt, hogy egy barátom a nőjéről mesélt, hogy milyen szétb@$zøtt pinája van már, annyiszor megkúr+@, és azt mondta, hogy nekem jó, mert mivel érintetlen vagyok az én vaginám szép és olyan babapunci.

Már kezd nagyon elegem lenni az ilyen megjegyzésekből, mert minél többször hallom ezt annál jobban lesz az önbizalmam a béka feneke alatt, hiszen eddig is szégyellős voltam, de így méginkább.

Egyáltalán nem babapuncim van, és ami azt illeti szépnek se szép.

Lányok, légyszi mondjátok el, hogy nem csak nekem van ebből elegem. Nagyon rettegek attól, hogy a jövendőbeli partneremnek nem fogok tetszeni, vagy undort kapna vaginámtól. Vagy azt gondolná ő is, hogy biztos nem vagyok szűz és csak teszem magamat/jól megjátszok a dolgokat

És igen is létezik olyan, hogy valaki nemiszerve ronda! Ha valakinek nem lehet szép az arca a haja, a körme vagy a lába, ugyan úgy lehet ronda a nemiszerve is.



2019. szept. 28. 15:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Barátaimmal/ismerőseimmel szokott néha előfordulni a beszélgetés, és az egész annyi, hogy megkérdezik voltam-e már fiúval. A válaszom nem. És akkor jön ez a megszólalás ami a posztban elhangzott

Nem kamu sztori kedves nem tudom hányadik. Ne magadból indulj ki kérlek.

Ez nem szimpla hülyeség. Lány vagyok, aki próbál megfelelni a társadalomnak, aki nem vesz fel ezt meg azt, mert fixen megbámulna mindenki.

Aki kamu sztorinak hiszi akkor az lapozzon a következő kérdésre és írjon annak privát üzenetet.

2019. szept. 28. 17:30
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem 12 éves szűz kisgyerekekkel kéne barátkozni.
2019. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolja ezt minden srác... Várjunk, nem is gondolja ezt minden srác. Sőt, alig van olyan, aki ezt gondolja. A kérdés inkább az, hogy te miért ilyen srácokkal beszélsz? Egyáltalán hogy kezdtek beszélgetni és hogy jön szóba?
2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha eleged van ezekből a megjegyzésekből, lehet le kellene cserélned az ostoba barátaidat. Just sayin'.
2019. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz idiótákkal. De tényleg, hol voltak ezek biológia órán???...
2019. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Biluxaa válasza:

állitolag pl a dagi csalyoknak szükebb ott lent😉

lehet h ronda, de legyen finom jo illatu és ez nagyon fontos! 😲

2019. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Fújb+
2019. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!