Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha attól félek hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha attól félek hogy a barátom megcsal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Még a kapcsolatunk elején tett egy ígéretet hogy minden nap valamivel örömet szerez nekem. Ez 4 hónap után elfelejtődött. Aztán elkezdte hogy fáradt nincs kedve a szexhez, majd kinyögte hogy vizsgaidőszakban felszedtem 5-10 kilót és nem áll jól. Azt 1.5 hónap alatt leadtam, vettem csilló pénzért szexi fekete csipke fehérneműt. , felvettem és csak annyit mondott hogy vegyek fel egy köntöst mert megfázom. Aztán szép és lassan elkezdett kevesebbszer meg rövidebben megcsókolni aztán már van hogy egy nap egycsókot sem kapok. Pedig egyetem mellett, főzök neki mosom a ruháit, a lelkem kiteszem hogy tetszel neki és kapjak ezért valami “jutalmat” de semmi 5 hónapja nam sexeltem. Ugye szerintetek is megcsal?

2019. szept. 28. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
1 éve vagytok együtt és 5 hónapja nincs szex?
2019. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hát, az ilyesmi nem 1, hanem 10 év után szokott előjönni. Ha 5 hónapja nincs szex, csak főzöl, meg mosol rá, akkor nem a barátnője vagy, hanem az anyja. Nem biztos, hogy megcsal. Ha egy pasi félre is lép, mindig ügyel a látszatra, de az 5 szexmentes hónapra nemigen van magyarázat.
2019. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ennyire ne pörögd túl. Lehet abból van elege h mindig nyaggatod h szexeljen veled, vagy tényleg megcsal.

An 1 ötletem ülljetek le, és beszéljétek meg,

2019. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy megcsal vagy csak hokizik, amekkora hülye.
2019. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebbol az jon nekem le hogy vagy kiabrandult vagy mar nem tart szexualisan vonzonak. Eleg hamar elmult, ha csak 7 honapig tartott. Itt a vege a kapcsolatnak, ha nem lehet megbeszelni vele az okat.
2019. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!