Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem, megcsal a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, megcsal a barátom azzal a pasival, aki előtte nekem csapta a szelet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Néhány hete a páromnak lett egy új kollégája, akivel sok közös feladata van a munkahelyén. Volt, hogy a mi közös albérletünkben ültek össze dolgozni. Olyankor a srác mindig feltűnően nézett, legalábbis az elején, később már próbált közeledni, és egyre egyértelműbb jeleket adott, hogy szeretne tőlem valamit. Mondtam a barátomnak, hogy valami nem stimmel vele, de ő nem igazán vette ezt komolyan, kb legyintve azt mondta, biztos csak viccelődik, hiszen tudja rólunk, hogy együtt vagyunk.


Aztán elhívott a pasi találkozni, kettesben. Nemet mondtam, nem is nagyon értettem, honnan vette ehhez a bátorságot. A lényeg, hogy nem vette túl jó néven, és kerülni kezdett. Mostanában egyre többet jár el a barátommal. Konkrétan haverok lettek, és mindig olyankor hívja el bulizni a barátomat, amikor tudja, hogy én nem érek rá, hogy ne mehessek velük. Ez nagyjából két hete tart, egyre többet marad ki a párom. Pár napja pedig arra mentem haza, hogy ismét nálunk van, de olyan furcsa volt a légkör. Plusz a hálószobából szaladt ki a párom, hogy mi az, hamarabb végeztem? Utána jött ki sunyin a hálóból a kollégája...


Én ezt már nem tudom mire vélni. Szóvá tettem nem egyszer, de mindig ilyen üres mondatokkal, kifogásokkal leszerelt a barátom, és hogy nem kell aggódnom, ne butáskodjak, csak haverok, és ő engem szeret, honnan szedem ezeket a hülyeségeket, ne legyek már paranoiás. Viszont egyre több közös programjuk van, ami a miénk rovására megy.


Szerintetek igazam van? Megcsal vele? A "haverját" sem tudom mire vélni, hogy ezt miért csinálja, ha előtte tőlem akart valamit. Ez valami kicsinyes bosszú lenne? Úgy érzem, nem bírom már ezt sokáig, bármennyire is szeretem a barátomat. :(


Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat!


23F (Barátom 28F, kollégája 27F)



2018. jan. 26. 00:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy idióta baromállat, szerintem direkt csinálja, hogyha már nem kaphat meg, idegesítsen kicsit. De megverném, istenem! A barátod meg nem látja a fától az erdőt. Őt is megverném. :D Szerintem ülj le vele beszélgetni komolyan, mellébeszélések nélkül. Ha nem változtat ezen, dobbants. Normálisnak tűnsz, és ennél jobbat érdemelsz... szinte éreztem a szomorúságot a soraidban. Remélem jobban alakulnak a dolgok, mesélj majd! :)


25F

2018. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok, a lényegre nem válaszoltam. Nekem az elmondottak alapján gyanús, hogy van köztük valami, de azért várd ki a végét. Beszélj vele! Hajrá! ;)
2018. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%

This is a case for the FBI.

[link]


Amúgy szerintem is elképzelhető hogy csak idegesíteni akar az a pasi hogy a haverodra nyomul, de mivan ha tényleg van köztük valami, én megértem az aggodalmadat. Szerintem le kellene ülnöd komolyan beszélni a barátoddal hogy mit gondolsz erről.

2018. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Meleg Patrik László ***** válasza:
87%

Keresztül mentem ezen.Itt ez nem haver,hanem szerető.

Nagyon remélem tévedek,de általában ez eddig mindig megcsalás jelei voltak.

Addig derítsd ki még nem lesz késő.

Bocsesz...

2018. jan. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%
Igen, valószínűleg kicsinyes bosszú a "haver" részéről. De ne felejsd el hogy ha a barátod benne van, akkor elsősorban ő a hibás, nem a "haver". Neki kell tudni ellenállni és nemet mondani.
2018. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :)

Jó, ma beszélek vele megint, amennyire komolyan csak lehet...

2018. jan. 26. 14:23
 7/46 anonim ***** válasza:
86%
Majd mond el mi tortent:o sok sikert:s
2018. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
86%
Várjuk a történet végét, mi lett! Írj ide!
2018. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

"Plusz a hálószobából szaladt ki a párom, hogy mi az, hamarabb végeztem? Utána jött ki sunyin a hálóból a kollégája... "


Azért beláthatod, hogy ez nem csak furcsa, de szerintem egyértelmű, hogy mi a helyzet. Reméljük, hogy nincs igazunk. :-( Szerintem beszélj vele. Komolyan próbálj, ne hagyd terelni a témát. Ne engedd, hogy elviccelje, vagy lerázzon. Mekkora egy paraszt lehet mindkettő, ha ezt megcsinálják Veled. Ha kiderül, hogy így van, akkor hagyd el minél előbb. Aki egyszer megcsal, az másodszor sem riad vissza tőle.

2018. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. Időt kértem, egyelőre nem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek...


Megint valami közös iszogatást terveztek munka után, de közöltem vele, hogy mi most szépen beszélni fogunk. Szerintem megleptem ezzel a határozottsággal, mert szó nélkül leült, és végre figyelt rám.

Elmondtam mindent megint az elejétől kezdve, aztán számon kértem, hogy mi van köztük. Kínosan hallgatott, én meg totál ideg lettem, hogy jól gondoltam, megcsalt... De aztán kinyögte, hogy nem feküdtek le. "Csak" csók volt köztük, szex nem, mert mindketten inkább az aktív szerepet preferálják. Hát, azt hittem, leszakad a pofám. Így visszagondolva elég groteszk látvány lehetett, ahogy kifakadva elkezdtem röhögni.

Mikor lehiggadtam, még folytatta, hogy ezért maradtak(!) barátok, de hogy utólag rájött, milyen jól tette, hogy nem volt semmi, mert nem akar elveszíteni... Aha, nyilván azért, mert a drága kollégája nem vállalta a passzív szerepet, így én sem szívesen veszíteném el magamat, tényleg. Bocsánatot kért, na meg ő is ideges lett, mert végre leesett neki, hogy a rám nyomulás valószínűleg mégsem volt vicc a srác részéről. Azt mondta, megszakítja vele a kapcsolatot (már amennyire ez lehetséges munkatársakként), és azon lesz, hogy minden rendbe jöjjön, újra sok közös program, stb... Csak bocsássak meg.


Most eljöttem otthonról, egy barátomnál maradok éjszakára, tényleg át kell ezt gondolnom.

Ti mit gondoltok? Végül is megtette volna, ha úgy alakul (ezen még mindig kínomban nevetek). Na de, mi a garancia arra, hogy máskor nem tenné meg? Ha minden klappol? :\


Köszönöm az eddigi kommenteket, ugyanúgy ment a zöld kéz! Várom a további véleményeket!

2018. jan. 26. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!