Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy srácnak elvileg nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácnak elvileg nagy a farka, hogyan tudassam vele, hogy leszopnám?

Figyelt kérdés
Akármire azt találtam mondani, hogy ez nagy/vastag/hosszú, azt mondta, hogy "mint a farkam" és kezdek kíváncsi lenni, hogy ez most poén vagy sem. Szerintetek kezdjek el megint ilyen "juuj de nagy"-ozni, hátha mondja megint és kérdezzem meg, hogy "ezt most azért mondod, hogy szopjalak?"

2019. szept. 30. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 Hátul a kompresszorházban voltak lerakva a csomagolóanyagok,elöl.Jó sok kartont találtam lerakva a földön,a kompresszor mögött.Miután az egyik női és az egyik férfi művezetőnket is elbocsájtották.A csattogást elnyomta a kompresszor zaja.
2019. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akinek tényleg nagy van, attól nem hallasz ilyet.
2019. okt. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kérdést, hogy "ezt most azért mondod, hogy szopjalak?" semmi esetre se mond neki, igen ciki :D


Inkább mond meg neki, hogy mit szólnál, ha egy kis kozos játék és kényeztetés után kiderítenénk a dolgokat...mégis csak inteligensebb és jobban hangzik...

2019. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod
2021. jan. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát, most már úgy sehogy se. Valahogy nem vagyok ráizgulva. Meg egyébként folyton csaja van kb 7-et gyűjtött össze a gimi alatt, nem hinném, hogy hiánya lehet.
2021. jan. 21. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!