Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudassam a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a barátommal hogy szeretném hogy izgasssa a fenekem?

Figyelt kérdés
Előző barátom mindig izgatta a popsim, ujjazott, nyalt és megszerettem, mostani barátom nem csinálja de nem merem neki konkrétan mondani mert félek h ez be se jön neki vagy undorítónak tartja.. Mit tegyek? Normális válaszokat legyszi..

2018. okt. 6. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek meg. egyszerűen ennyi nem kell túl bonyolítani. Ti ismeritek egymást nem mi ismerünk titeket.
2018. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyálazd meg és vezesd oda az ujjait.
2018. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Williamspear ***** válasza:
65%

Hány éves vagy? Komolyan kérdeztem?

A szexualitásnál fontos az őszinteség!

Persze egy ilyen beszélgetéshez meg kell teremteni a légkört!

Egy békés barátságos estén amikor csak úgy összebújtok a TV előtt -halkítsd le - és kezdj el beszélgetni vele a szexről...

Ki mit szeret, ki mire vágyik..

Lassan haladj ne a középen végén kezd a témát.

Mondd el neki hogy nagyon izgatna ha behatolás után az ujjával simogatná a popsilyukadat... elsőre ennyit.

Majd ha ezt megteszi akkor a következő alkalommal szóba hozhatod az ujjazást is.

Majd utána a popsinyalást.


Egy dolgot NE hozz szóba! Hogy az előző barátod mindig csinálta neked és az milyen jó volt mert akkor bukod az egészet!!!


Hajra!!! :)

2018. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tedd oda az ujját , vagy csináld magadnak az elején és hátha átveszi majd.

Nem csodálkoznék ha nem tetszene neki, mert én sem vagyok oda érte.

2018. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nyomd oda az újját,vagy akár a péniszét!!!

És ez szerintem,nem undorító!!A sexhez tartozik,csak ki hogy fogja föl!!

Mit nem adnék ha az én párom ezt mondaná nekem,mert ő sajnos nem engedi!!

2018. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az h ismerem és nem hiszem h be jönne neki ez a téma :(
2018. okt. 6. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Dugtok, de nem kommunikáltok. Értem. Mint általában minden mai agyhalott fiatal.

A lábadat szét tudod tárni, de pl “virágnyelven” beszélni, vagy valamit távolabbról megközelíteni azt nem tudsz.

Javaslom, a szádat ne csak szopásra használd.

2018. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle h ő hogy áll ezekhez a dolgokhoz? mert téged nagyon feltud ez izgatni.

Vagy ha nem mered ezt felhozni neki , akk szex előtt/ közben súgd a fülébe h múktkor azt álmodtad h ezeket csinálta neked, és nagyon nedves lettél tőle, így mi lenne ha ezt élesben is kipróbálnátok?

2018. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy zajlik mostanság, hogy én hasrafekszem,odabújok. Aztán ő simogatja a hátam, a fenekem, aztán ha belelendül, akkor továbbmegy. ☺ nem lett megbeszélve, hanem "így alakult".


Egyébként meg nagyon jó érzés, ha 2 ujja a puncimban van és közben nyalja a fenekem...ezt meg magától találta ki. Egyik alkalommal majdnem aludtam már, ezzel űzte el az álmot. 😁 szerintem simán rá tudod vezetni, ha mondani nem akarod..

2018. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mi ezen olyan nehéz. Egyszer beszélgetés kozben felhozod a sexuális témát, és pont ahogy leírtad a ekrdesben ugy megmondod neki, hogy szeretnéd ha szex kozben néha eljátszana a popsiddal is. Azt nem kell mondanod hogy az elozovel csináltad, csak h szeretnéd kiprobálni, mert szted izgatna.
2018. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!