Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha heteróként 1 alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha heteróként 1 alkalommal kipróbálom fiúval, utána lesz még ilyen vágyam?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból próbálnám ki. Abban se vok biztos, hogy tudnék keménységet produkálni :P ha értitek... Szóval van olyan aki kipróbálta és csak 1x és soha többé?
2015. aug. 28. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, miert megy ennyire a kategorizalas szexualitas teren. Az vagy, aki vagy, ne aggodj a kategoriak miatt.


Kepzeld el igy: Legyen az elet egy kocsmazas, es a heterok isznak alkoholt, a homoszexualisok meg nem.

"Ha egy este nem iszok alkoholt, akkor lesz meg utana ilyen vagyam?" Fene tudja, lehet. De igazabol senkinek semmi koze ahhoz, mikor mit iszol, amig nem zavarod masnak a szorakozasat.

2015. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"utána lesz még ilyen vágyam?"


Ha eleve van már olyan vágyad, hogy egy "fiúval kipróbáld", akkor van benned némi biszexuális hajlam, de az elnevezésnek tényleg nincs nagy jelentősége.


Olvastam már itt ebben a szexualitás rovatban olyat nem egyszer, hogy valaki valaki szerint full heteró férfiak is csinálnak olyat, hogy koleszban, edzés után öltözőben stb. egymásnak kiverik, vagy egymást leszopják.


Ha valaki szerint ettől ő még heteró, tőlem akár leszbikusnak is tarthatja magát, a lényegen nem változtat.


Azt, hogy neked milyen élmény lesz, ha kipróbálod, amiről írtál, szerintem senki nem tudja megmondani előre.

2015. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főleg olyanok válasza érdekel, akik esetleg 1x csinálták csak. Amúgy ha csinálom se tudom kivel, hisz nincsenek nyíltan meleg barátaim.
2015. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira vagy heteró amennyire a steak saláta...
2015. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól még, hogy kiprobalod nem feltétlen leszel meleg. Ha tovabbra is a fiúkkal akarod csinalni akkor leszel az. Igazabol semmi rossz nincs abban ha teszteljük a szexualitasunkat, olvastam olyanról aki kipróbálta és ezt mondta "Hát ez mókás volt, de nem érzem úgy, hogy ez lennék én", szoval én azt mondom, próbáld meg, attol meg semmi bajod se lesz. 14/f/m
2015. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van nem lesz bajod tőle :)
2015. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Keress egy meleg pasit akinek megmondod nyíltan, hogy én hetero vagyok de ki szeretném próbálni milyen egy másik pasival sexelni.


18/F/M

2015. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell mindent kipróbálni, amire vágyik az ember, épp úgy, mint a kábszer esetében. Az ember nem mindig ismeri önmagát kellőképpen ahhoz, hogy előre meg tudja mondani adott élményről, hogy képes lesz-e lemondani róla az első kipróbálás után. Egyébként sem a dolog technikai része az, ami egy szexkapcsolatban számít, hanem a vele társuló érzelmek. Mivel egy férfi biztosan tudja, hogy egy másik férfinak mivel tud gyönyörérzést nyújtani (egy nőnek azért tanulnia kell), ezért a dolog technikai része szinte biztosan hatalmas élményt jelent. Csak az a baj, hogy ennek a rögzülése és kizárólagossá válása könnyen olyan útra vihet, ahonnan aztán nincs visszatérés vagy letérés. Szóval az adok-kapok egyensúly is megváltozik: azonos neműek kapcsolatában a kapok oldal dominál talán és kevésbé az adok.
2015. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi a helyzet? Már kipróbáltad?

2022. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Sok homoszexuális férfi jön rá a beállítottságára azután, hogy több nővel is volt. Nem az fogja meghatározni, hogy mit szeretnél, hogy mit próbáltál ki.

2022. júl. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!