Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Számotokra kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra kiábrándító, ha egy pasi idősebbnek néz ki, mint ahány éves?

Figyelt kérdés
Most napokban, 2szer is megkaptam, hogy idősebbnek nezek ki. Ez negativum szerinted?
2019. okt. 5. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha 25 éves vagy fel 35-nek néznek az szerintem inkább jó.

Férfiassabb vagy a korodnal, ezt jelenti

2019. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként mondtam (1-es voltam)
2019. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra inkább pozitív, ha idősebbnek tűnik.
2019. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig idősebbnek néztem ki plusz 7 évvel. Magas vagyok,nagy darab, és most,hogy már 35 éves vagyok egy jó 40-esnek nézek ki. Nagyon de nagyon függ attól,hogy valaki vékonyabb vagy testesebb. Utóbbinál nézik az embert idősebbnek. Viszont van természetesen előnye is hátránya is.Nekem köszöntek valamelyik nap 24 éves csajok csókolomot.. magyarul ha a fiatalabb csajok az eseteid,akkor kevesebb az esélyed,de ha az a bizonyos lányka az idősebb korosztályt kedveli..akkor az szerencsés eset.

Az én életem olyan volt eddig,hogy mindig idősebb,de annál vonzóbb,csinos partnereim voltak. A legutóbbi párom akivel most ért véget a kapcsolat ő 48 ,éves de mindenféle smink stb nélkül úgy néz ki mint egy 28 éves! Így passzoltunk is egymáshoz.

2019. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha végre lányok válaszolnának?
2019. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pozitiv lenne.
2019. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pozitiv. Nem szeretem a kisfius arcot. Ha fiatal vagy de ferfias (idosebbnek nezel ki) nekem az abszolut nyero
2019. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiábrándító.
2019. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádom.
2019. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!