Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a pasik?

Figyelt kérdés

Se szexuálisan, se kapcsolati szinten nem közelednek. Az lenne az oka, hogy extra kicsi 145 cm és óriási melleim vannak illetve ducibbak a combjaim? 55 kg vagyok. Arcban azt mondják, hogy nagyon bájos vagyok hosszú szőke hajam van kék szem kerek popsi s mégse kellek senkinek. Nagyon próbálok fogyni, de mivel nagyon kicsi vagyok rajtam minden kiló meglátszik, pláne a nagy fenekem és mellem.

Mit ajánlotok? Hogy közeledjek a fiúkhoz? Magasságomból adódoan nem szeretnék és félek én lépni, mert szégyellem magam. Nálam sokkal ducibb és csúnyább csajoknak is van pasija és dugják ezerrel én mégse kapok semmire senkit... Ilyen nagy bűn a magasságom? Ez egy olyan hiba amit nem tudok kompenzálni? Ti mit gondoltok az ilyen alacsony lányokról? Gyerekeknek, törpének nézitek őket? Szexuálisan lelankadtok tőle? Kérlek írjatok kort és nemet.



2019. okt. 5. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
regelj fel társkeresőre, ha lépsz akkor lesz is valami, ha nem akkor nem
2019. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Kizárolag csak azért mert még nem láttalak! Nekem az ilyen az álmom!!!!! Én biztosan csak megkeményednék a látványodtol!
2019. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, h faszverő pasi vagy. Csak egyszer árulná el vki mire jó ez, istenem.
2019. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Meretet hogy birod?sajnos 158-160as nokkel mind megjartam.
2019. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem van ilyen ismerősöm, és neki nincs ilyen baja(bár neki csak a melle nagy). Sok függ a kisugárzásodon.. Ő például mindig pozitív és vidám, ezért jó vele lenni. Most mondhatnám azt is, hogy az ideálom vagy, mert szerintem a pici csajok cukik, de ez nem mond semmit, mivel ez az internet. A tanácsom az, hogy légy pozitív!
2019. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
fel kell vértezned magad magabiztossággal,sugároznod kell a szexualitást,mert a látszat sokat számít. a fiúk szeretik az alacsony lányokat,előhozza belőlük a védelmi ösztönt meg ilyen baromságok. és miért kellene neked kompenzálni? az ágyban kiegyenlítődnek a magasságbeli különbségek,no para. a másik dolog a kezdeményezés: néha meg kell tenni a kellő lépést,oké,nincs garancia a sikerre,de az csak akkor lesz biztos ha a végére járunk. ezen az oldalon-fiúkén- is sok a frusztrált,akik valamilyen testi adottságaikkal nincsenek kibékülve,vagy féltucat kérdés van ilyen naponta. írj rá valakire például...
2019. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mikeXxX ***** válasza:
Biztos hogy nem ez a hiba ! Ezek inkább jó dolgok általában . 40f
2019. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a magasságod a gond a többségnél.

Sajna még az alacsony pasiknak is alacsony vagy.

Az én a daliás 173om hoz képest,pedig...alig vagy magasabban a bimbomnál.

A nagy mellek és nagy popsi amúgy nem lenne baj,sőt.


Nem nézem törpének (ennél tényszerűbb vagyok) gyereknek már inkább néznélek :(

Persze fontos az arc.

2019. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
65%
Mert pasi vagy.
2019. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az alacsonyságomból ítélve az a konklúzió, hogy pasi vagyok? Oké, írjátok oda minden csaj kérdése alá ha ettől boldogabbak vagytok.
2019. okt. 5. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!