Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a pasik?

Figyelt kérdés

Se szexuálisan, se kapcsolati szinten nem közelednek. Az lenne az oka, hogy extra kicsi 145 cm és óriási melleim vannak illetve ducibbak a combjaim? 55 kg vagyok. Arcban azt mondják, hogy nagyon bájos vagyok hosszú szőke hajam van kék szem kerek popsi s mégse kellek senkinek. Nagyon próbálok fogyni, de mivel nagyon kicsi vagyok rajtam minden kiló meglátszik, pláne a nagy fenekem és mellem.

Mit ajánlotok? Hogy közeledjek a fiúkhoz? Magasságomból adódoan nem szeretnék és félek én lépni, mert szégyellem magam. Nálam sokkal ducibb és csúnyább csajoknak is van pasija és dugják ezerrel én mégse kapok semmire senkit... Ilyen nagy bűn a magasságom? Ez egy olyan hiba amit nem tudok kompenzálni? Ti mit gondoltok az ilyen alacsony lányokról? Gyerekeknek, törpének nézitek őket? Szexuálisan lelankadtok tőle? Kérlek írjatok kort és nemet.



2019. okt. 5. 22:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van homoszexuális kategória, oda írnék ha fiú lennék, és rájuk lennék kíváncsi, észkombányok...
2019. okt. 5. 23:35
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
kombány xDDDD
2019. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet?
2019. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Hmmn, alacsony, de nagy mellekkel?

Erre én is kíváncsi lennék :).

2019. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az alacsonyságod lehet a gond, az nem sok srácot zavar. A súly eloszlása meg olyan, amilyen. Azt akkor lehetne véleményezni, ha küldenél egy képet.

Szerintem lehet, hogy egyszerűen öregesen öltözködsz vagy valami hasonló.

27 F

2019. okt. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kinek mi, én beindulok a pici lányoktól. Mindig is a 160 vagy az alatti lányok tetszettek a legjobban. Kizárt dolog, hogy ne kellenél senkinek.

Sajnos manapság sokan nehezen ismerkednek, ez a férfiakra is igaz. Rengeteg magányos ember van, csak nem találják meg egymást. Túlságosan ráparázunk ezekre a dolgokra.

35F

2019. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%
Szia. Én szívesen megdugnálak, szerintem szexy lehetsz :)
2019. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!