Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik mit értenek azon hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit értenek azon hogy valakinek nagyon erős a szexuális kisugárzása? Miben nyilvánul ez még?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokszor mondták ezt, illetve azért nem hiszik el sokan hogy szűz vagyok, mert "nagyon erős a szexuális kisugárzásom" . Olyan ember is mondta akivel egyáltalán nem vagyunk olyan kapcsolatban hogy ilyenről beszéljünk. Pl szeptember elején az egyik tanár utalt rá hogy vannak bizonyos lányok az osztályban, akinek természetes szexuális kisugárzása van. Itt helyeseltek az osztály fiúi, és volt aki rám is nézett, ezért gondoltam hogy rólam van szó. Egyszer megkérdeztem az egyik ismerősömet hogy ők ezt honnan látják, és annyit mondott "Te nem látod ahogy belépsz a szobába vagy ahogy viselkedsz?" Szóval ebből sem kaptam konkrét választ, és már nagyon kíváncsi vagyok.

Ti mi alapján mondjátok azt egy csajra hogy erős szexuális kisugárzása van? Mik azok a tulajdonságok, viselkedésformák?


2019. okt. 12. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti ahogy nem kell pucérra vetkőzni és már megvannak veszve a pasik ha meglátják

Valószínűleg szép csinos magabiztos q hölgyemény

2019. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyasmi, mint a művészet.

Van két festmény, kb ugyanazt ábrázolja, az egyikért mégis sorban állnak a múzeumban, a másik meg az ócskapiacon köt ki.

A hatást amit kiváltasz a férfiakból le lehet írni, de azt nem igazán, hogy mi okozza.

2019. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én se megfogalmazni, de valóban létezik a dolog.
2019. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek nagyrészt egyet. Biztos szép vagy és nőies, talán tudat alatt még úgy is öltözködsz, hogy az mindenkiben elindít valamit.
2019. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ram is ezt mondjak. Tobbek azt allitjak egybehangzoan, hogy azert, mert nem csak bejon a kulsom, de ugy is mozgok, mint aki arra var, hogy megdugjak. Nem tudatos, bar teny, hogy szeretem hulyiteni a pasikat.
2019. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meglátlak (akár az utcán) és legelsö gondolatom, hogy jo lenne megdugni téged, milyen lehetsz meztelenül, Alaposan belecsokolnák a puncidba, stb!
2019. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltözködés nem befolyásolja a szexuális kisugárzást.

Pl. munkaruhában is lehet egy nő vonzó, ha megvan benne ez a kisugárzás.


A mozdulatok, a mimika, a mosoly, a tekintet egyvelege adhatja ezt az érzetet.


Rám is felfigyelt sok pasi, pedig nem dobok ki semmit közszemlére.

2019. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép kis tanár mit ne mondjak... :D
2019. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!