Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet olyan, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy azt mondja a lány a fiúnak hogy nem az esete, de a srácnak olyan erős a belső kisugárzása hogy azzal fogja meg a lányt és esetleg mégis össze jön vele?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne, akkor nem mondta volna, hogy nem az esete.
2019. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt mondják, hogy nem az esetük, azt külsőre és belsőre is értik.
2019. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külsőre értette. Bocsánat hogy nem volt konkrét a kérdésem.
2019. júl. 10. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

A puák ebben hisznek.

32/f

2019. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Létezik, 1 éve szenvedek egy olyan srác miatt aki nem csúnya egyébként de vele sosem tudtam volna magam elképzelni aztán megismertem és Ő volt a legvonzóbb számomra,sőt még most is Ő csak már mindegy ennek az egésznek.

Szóval ez is úgy indult hogy nem tetszett a srác.

Ha csak a külső nem az este akkor még igenis meg lehet fogni a belsővel, legalábbis ha normális a nő nem a mai ribi változat.

2019. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így szemtől pofába megmondta, akkor az a ha ló nincs szamár is jó esete lesz, annak meg nem szokott jó vége lenni.
2019. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ezt mondta a feleségem, miután már összejöttünk és meg is kértem a kezét, hogy igazából teljesen valószínűtlennek tartotta, hogy mi valaha is egy pár leszünk, mert neki a művészlelkek jönnek be elméletileg, de azoknak soha nem volt olyan nyugodt és határozott személyiségük, és nem nyomultak annyira kitartóan, mint én... :D

Azért jólesett... :D

2019. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!