Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 hónapos kapcsolatban alig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapos kapcsolatban alig van szex? Ennyire eltérőek lennének az igényeink?

Figyelt kérdés
Már kb. másfél hónappal ezelőtt is felmerült részemről ez a probléma, én vagyok a nő. Nincsenek extra igényeim egyáltalán, hetente kb. 2-3-szor találkozunk, de van, hogy 2-3 hétig így sincs szex. Én anno mondtam a barátomnak, hogy nekem fontos, hogy érezzem, hogy kíván, és hogy a nőt látja bennem. Ő akkor azt mondta, hogy mivel ez nem egy szexkapcsolat, időnként szerinte belefér, hogy ne legyen szex, de azért figyelt erre és akkor volt szex normálisan, hetente kb. kétszer. Most azonban újra nincs két és fél hete, és tartok tőle, hogy mi lenne később, mondjuk évek múlva, ha már most van ez a probléma. Ennyire eltérőek lennének az igényeink? Létezik, hogy egy harmincas éveiben járó férfinek ennyi a "szükséglete"?
2019. okt. 14. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint Vendelék a Józsi barátban. :)

Na de félre ezt a nagyon jó viccet! Ne számíts többre.

Ennyi az ő igénye. Vagy nem tetszel neki, mint nő. Csak a lelked, az eszed kell neki.

2019. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak. Ha neked ez kevés, akkor inkább még most szakíts. Később sem lesz jobb. Tapasztalatból írom!
2019. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Milyen a tested?
2019. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakíts!
2019. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, van, akinek egyszerűen ennyi az igénye. Ha már most is kevés, ne remenykedj, hogy jobb lesz.
2019. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat kuka
2019. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod. Mi lesz később? F.
2019. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt végleg kidobod, azért beszéljetek a dologról.

Esetleg megpróbálhatnál kezdeményezni, amikor épp találkoztok.

2019. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!